Нацполіція
Нацполіція misto.kh.ua

"Наведемо лад": поліція Києва та області переходить на посилений режим несення служби

"Будемо зупиняти автотранспорт, перевіряти особистість, будемо за допомогою міграційної служби приймати рішення щодо осіб-іноземців", – відзначив Князєв

Поліція Києва та області перейшла на посилений режим несення служби. Про це повідомив голова Нацполіції Сергій Князєв, передає "5 канал". Такі заходи безпеки запровадили через збільшення кількості резонансних злочинів із застосуванням зброї та вибухівки.

"Резонансні події, які відбулися в Києві та Київській області: терористичний акт біля каналу "Еспресо", зухвале убивство громадянина в одному з ресторанів, убивство неподалік селища Глеваха у Київській області, ряд резонансних розбійних нападів у місті та пригороді… Мною був підписаний наказ щодо переведення поліції на особливий режим несення служби, посилення поліцейської присутності на вулицях, транспортних магістралях, вокзалах, аеропортах", – зазначив чільник Національної поліції.

Співробітників поліції було переведено на посилений варіант несення служби ще від 31 жовтня.

Як додав Князєв: "Просимо громадян з розуміння ставитись до цих поліцейських заходів. Будемо зупиняти автотранспорт, перевіряти особистість, будемо за допомогою міграційної служби приймати рішення щодо осіб-іноземців, які можливо незаконно перебувають на території регіону… У нас зараз достатньо ресурсу, щоб навести лад".

Дивіться також фотогалерею:

Відповідь "звірячим оскалам": У МВС показали фото силовиків, які охороняють порядок під ВР

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Обрання запобіжного заходу Олександру Авакову у справі про постачання рюкзаків МВС
Наступний матеріал
Обрання запобіжного заходу сину Авакова: чого вимагає обвинувачення
Loading...