Facebook / c14news

Настоятель Києво-Печерської лаври заявив, що "Крим ніколи не був українським", потім собі заперечив і згадав про операцію

Коли настоятеля запитали, що відбулося в Криму у 2014 році, він сказав, що тоді йому робили операцію

Настоятель Києво-Печерської лаври владика Павло під час перепалки з радикалами C14 заявив, що Крим віддали Україні нібито незаконно за часів Сталіна. Відео показав на своїй сторінці у Facebook один з лідерів організації Євген Карась.

"Я думаю, що це незаконно зробив свого часу Сталін... Ти знаєш історію, що Крим ніколи не був українським?" – сказав владика Павло. На запитання-уточнення: "То Ви вважаєте, що Крим не український?" владика Павло сказав: "Український є, був і буде. Ставрополь – український". А коли в нього спитали, що відбулося в Криму 2014-го, владика сказав: "Що ти сам робив, то і відбулося, я був на операції. А ви мене обікрали в лаврі".

Відомо, що указ, відповідно до якого Кримська область була передана зі складу Російської радянської федеративної соціалістичної республіки до УРСР, президія Верховної Ради СРСР видала 19 лютого 1954 року – за Хрущова.

Дивіться з 16-ї хвилини

Як повідомляв 5.UA, 8 січня в Києві націоналісти проводили акцію біля в'їзду до Києво-Печерської лаври. Мітингувальники протестували проти відмови священиків УПЦ МП відспівувати загиблих українських бійців і громадян, яких хрестили не в храмах УПЦ МП.

Активісти заблокували в'їзд до Києво-Печерської Лаври – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Докази зібрані бездоганні": Шкіряк прокоментував затримання підозрюваного у вбивстві Ноздровської
Наступний матеріал
Майстри передової: як ремонтна рота захисників Попасної "реанімує" військову техніку
Loading...