Напади на "майданівців" у центрі Києва: у суді продовжили розгляд справи трьох "тітушок"

Олега Гебана, Геннадія Погребного та Сергія Костенка звинувачують у замаху на вбивство шести людей 18 лютого 2014 року біля Майдану

Суд продовжив розгляд справи щодо нападів на "майданців" у середмісті Києва 18 лютого 2014 року.

Йдеться про напади так званих "тітушок" на перехресті вулиць Мала Житомирська та Володимирська з використанням вогнепальної зброї, передає "5 канал".

Підозрювані Олег Гебан, Геннадій Погребний та Сергій Костенко звинувачуються у замаху на вбивство шести людей 18 лютого біля Майдану. Саме стільки, за даними прокурорів, отримали вогнепальні поранення.

З 2015 року підозрювані були під вартою, втім, згодом суд звільнив їх під домашній арешт. У четвер, 22 березня, було вивчено ще кілька томів справи. У них, за словами прокурорів, є докази провини підозрюваних.

"Було чергове засідання, ми вивчили чотири томи письмових матеріалів. Тобто є матеріали досудового розслідування. Там було вивчено низку доказів, які свідчать про те, що кілька свідків упізнали трьох обвинувачених як осіб, що входили у так звану "банду тітушок" і які брали участь у подіях 18 лютого 2014 року на перетині вулиць Великої Житомирської та Володимирської", – каже прокурор ГПУ Валерій Смірнов.

Адвокати тим часом коментувати засідання відмовились.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Заходи щодо вшанування Героїв Небесної Сотні у Києві – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Година запитань до уряду у Верховній Раді – відео
Наступний матеріал
У Києві обирають запобіжний захід нардепу Надії Савченко – відео