У Києві вшановують пам'ять загиблих під час Революції гідності
У Києві вшановують пам'ять загиблих під час Революції гідності 5 канал

На згадку жертовності Героїв: у Києві вшановують загиблих під час Революції Гідності

У Києві вшановують пам'ять загиблих під час Революції Гідності

У столиці вшановують пам'ять загиблих під час Революції Гідності. Кияни, очевидці тих подій та родичі полеглих несуть квіти та лампадки до Алеї Героїв Небесної Сотні.

Біля пам'ятного хреста Небесної Сотні, де встановлені таблички з портретами 107 загиблих євромайданівців, відбувся молебень. У спільній молитві взяли участь, зокрема, і сім'ї Героїв, які полягли під час буремних подій на Майдані. Усі присутні вшанували пам'ять загиблих під час подій 2014-го хвилиною мовчання.

"Подивитися як син жив наш – він постійно веселий, постійно на позитиві. Хочеться, щоб сьогодні теж не було смутку, а щоб люди, в першу чергу для себе, зрозуміли, що таке гідність і плекали ту гідність в собі кожного дня", – каже батько героя Небесної Сотні Ігор Гурик.

Як згадує дружина Героя Наталія Дигдалова: "Мій чоловік приєднався по подій після побиття студентів, 1 грудня він вже був на Майдані, і до 20 лютого. Куля його зупинила тут, біля хреста. Так, українці готові проводити революції, але мабуть, ми ще не готові ці ідеї, з якими стоять на Майдані, втілювати в життя".

Нагадаємо, Україна відзначає День Гідності і Свободи, який об'єднав дві події – Помаранчеву революцію 2004-го і Революцію Гідності 2013-го.

Дивіться також фотогалерею:

Пам'яті початку Революції: Президент вшанував Героїв Небесної Сотні - фото

/
/
День гідності та свободи
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Гризня у керівництві "ЛНР": "Зелені чоловічки" блокують центр Луганська – відео
Наступний матеріал
Революція Гідності була антирадянським повстанням - історик
Loading...