kievcity.gov.ua

На вулицях Києва можуть з'явитися енергоефективні польські трамваї з Wi-Fi

Київська влада веде переговори з польською стороною, щоб придбати на вигідних умовах трамваї європейського класу.

Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко у Польщі після візиту на один з найбільших у Європі виробників колійного транспорту – підприємство Pesa, передає прес-служба КМДА. У мерії польського міста Бидгощ Кличко підписав з керівництвом Pesa меморандум про взаєморозуміння.

"Київ сьогодні зацікавлений у розвитку своєї транспортної інфраструктури, в тому, щоб мешканці міста пересувалися сучасним, комфортним і безпечним громадським транспортом. І ми робимо все, щоб це забезпечити, і шукаємо варіанти як саме", – зазначив міський голова.

Як зазначають у прес-службі, сьогодні компанія Pesa хоче залучити експортне фінансування на виробництво партії трамваїв для Києва. Спочатку йдеться про отримання пільгового кредиту уряду Польщі на 10 млн. євро для реалізації інфраструктурних проектів в українській столиці, додатково до 100 млн. євро, які польський уряд пообіцяв надати в кредит Україні на розвиток інфраструктури. Як зазначили в Pesa, компанія вже провела переговори з Міністерством фінансів, Міністерством економіки та державним банком BGK щодо наступного кроку – отримання наступного додаткового фінансування на виробництво 50 трамваїв для Києва.

"Незабаром ми отримаємо польські трамваї на тестові випробування на київських вулицях. Це – енергоефективний, технологічний транспорт, з Wi-Fi, он-лайн діагностикою його стану, гарний і комфортний", – сказав Кличко.

У КМДА також відзначили, що сьогодні рухомий склад київського парку трамваїв становить близько 450 одиниць, половину з яких необхідно оновити через їхню зношеність і термін експлуатації.

Попередній матеріал
Порошенко запропонував Тоні Блеру роботу в Києві
Наступний матеріал
Бійці "Азову" оприлюднили нову добірку фото в жанрі "воєнна романтика"
Теги:
Loading...