Золоті ворота_Богородиця 5.ua

На фасаді Золотих воріт розмістили мозаїку із зображенням Богородиці

Панно височитиме у ніші над кованими ворітьми

Перед розміщенням мозаїку освятив предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет. Ця ікона є копією тієї, яка прикрашала головний в'їзд до Києва у Х-ХІ століттях. Богородиця Нікопея вважається хранителькою держави, яка символізує перемогу у праведній боротьбі. Мозаїка складається з тисяч шматочків різнобарвної смальти. Профінансували роботу благодійники.

"Ми освятили цей образ тоді, коли на Сході йде війна. А нам потрібна перемога. І ми будемо молиться, щоб Божа Матір захистила не тільки Київ від ворогів, нашестя чужинців, а щоб вона захистила всю нашу українську землю", – зазначив Філарет.

"Золоті ворота зі східного боку, з боку міста прикрашав образ Богородиці Нікопеї, а з боку поля – це західний фасад – Богородиця Одигітрія. І сьогодні ми освятили один із цих образів. І я маю надію, щиро вірю, що в нас колись дійдуть руки і прийдуть до нас ще меценати і ми зробимо ще один образ", – додала директор Національного заповідника "Софія Київська" Неля Куковальська.

Як повідомляв 5.ua, на початку квітня 2016 року київський мурал "Лабіринт" потрапив до ТОП-10 найкращих арт-об'єктів світу. 24-метровий мурал "Лабіринт" на одній зі стін багатоповерхівки в Києві посів четверте місце серед найпопулярніших стріт-арт-об'єктів світу за версією видання StreetАrtNews. Мурал створив вуличний художник з Казані Рустам Qbic Салемгараєв.

Попередній матеріал
Міністр юстиції: Як повертатимуть гроші представників попередньої влади
Наступний матеріал
Міністр інфраструктури назвав рекордну суму, що її цьогоріч виділили на ремонт та будівництво доріг
Теги:
Loading...
У Києві біля велотреку з'явився перший мурал-автопортрет

У Києві біля велотреку з'явився перший мурал-автопортрет

У Києві з'явився найвищий мурал

У Києві з'явився найвищий мурал

Італійський художник малює у столиці 70-метровий мурал

Італійський художник малює у столиці 70-метровий мурал