Меморіал Героїв Небесної Сотні: чий проект визнали найкращим

Символічно, що у конкурсі переміг саме український проект, відзначив Президент України

У конкурсі на кращий проект Меморіалу Героїв Небесної Сотні перемогли львівські архітектори Ірина Волинець та Марія Процик. Такі результати оголосив представник журі Бенжамін Хоссбах у вівторок, 20 лютого, передає "5 канал". 

За словами Хоссбаха, рішення було ухвалене одноголосно. Проект підтримали усі члени журі, а було їх три десятки.

"Переможцем у цій номінації став ескіз, де алея розділена на дві частини – Майдан, щось на кшталт інтерфейсу Майдану та Алея, вимощена бруківкою, де відбувалися події - на пагорбах", - розповів представник журі. 

На церемонії оголошення був присутнім і Президент. За словами Петра Порошенка, символічно, що у конкурсі переміг саме український проект.

"Цим меморіалом, цим музеєм ми маємо остаточно відійти від Радянського Союзу та радянських традицій. Для мене дуже важливо було би, щоб і громадськість на Майдані, і ті, хто дивилися проекти по телебаченню чи в Інтернеті, і треба, щоб якось брало за серце кожного, хто до них підійде", - зазначив Президент України.

"Переможцем у цій номінації став ескіз, де алея розділена на дві частини – Майдан, щось на кшталт інтерфейсу Майдану та Алея, вимощена бруківкою, де відбувалися події, на пагорбах", - розповів Бенжамін Хоссбах. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Пам'яті початку Революції: Президент вшанував Героїв Небесної Сотні - фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Богослужіння за участі родин Героїв Небесної Сотні у Михайліському соборі – відео
Наступний матеріал
Жахлива ДТП у Львові: п'яний водій вбив дівчину та хотів вкоротити собі віку