КМДА
КМДА newsmir.info

Київська влада та деякі міністерства збираються переїхати з Хрещатика у бізнес-центр

Дві 27-поверхові вежі на перетині Повітрофлотського та проспекту Перемоги спочатку ще треба добудувати – за $370 млн

Київські міська рада, міська державна адміністрація та інші муніципальні й центральні органи влади можуть переїхати з будівлі на Хрещатику, 36 та інших приміщень у центрі столиці, які вони наразі займають, до бізнес-центру з двох 27-поверхових веж класу "А" на перетині проспекту Перемоги та Повітрофлотського проспекту. Про такі плани з добудови бізнес-центру повідомив гендиректор Київського інвестиційного агентства Олег Містюк, передає "Інтерфакс-Україна".

Як він пояснив: "Переїзд дасть змогу консолідувати муніципалітет і звільнити центральну частину міста від бюрократів із можливим перепрофілюванням (будівлі на Хрещатику – 5.UA) на офіси, зокрема для стартапів, айтішників, малого та середнього бізнесу".

Зі слів гендиректора, якщо перевести тільки 26 департаментів КМДА з середмістя, то це зробить можливим продаж, реконструкцію або надання в оренду близько 160 тис. кв. м муніципальної нерухомості – а попит на таку в центрі Києва є дедалі більшим.

"Наразі власником (недобудови – 5.UA) є виходець із KDD Group, проект повністю закредитований державним "Укрексімбанком"... Ми вийшли на фінальну точку в переговорах із власником і банком щодо комерційних умов фінансування добудови будівлі. Нам не вистачає лише рішення Київради, яке дозволить підписати контракт на $370 млн", – розповів Містюк.

Він додав, що отримано попередню згоду Міністерства фінансів щодо закладення до бюджету міністерств відповідної статті, яка б дозволяла їм орендувати офіси там, де вони вважають за потрібне. "Ми, зі свого боку, зробимо дисконт у нашій новій будівлі. Вже є попередня комунікація з кількома міністерствами, що вони вважали б за краще сидіти в бізнес-центрі класу "А" й ефективно взаємодіяти між собою", – відзначив голова КІА.

Дивіться також фотогалерею:

Сім ванних кімнат, спортзал та тенісний корт: Ілон Маск показав свій маєток

Маєток Ілона Маска
/
Маєток Ілона Маска
/
Маєток Ілона Маска
/
Маєток Ілона Маска
/
Маєток Ілона Маска
/
Маєток Ілона Маска
/
Маєток Ілона Маска
/
Маєток Ілона Маска
/

Попередній матеріал
На Запоріжжі двоє комуністів поширювали антиукраїнські агітки
Наступний матеріал
Попри погрози адвокатів Трампа, у продаж вийшла книга "Вогонь і лють"
Loading...