фото Коментарі Донбас

Київрада заборонила продавати алкоголь у МАФах

  Порушникам цієї заборони загрожує розірвання договору пайової участі

  У четвер, 17 березня, депутати Київської міської ради доручили до 1 травня 2016 року демонтувати МАФи, з власниками яких не укладено договорів пайової участі в утриманні об'єктів благоустрою міста Києва. Також депутати вирішили заборонити продаж алкогольних напоїв у МАФах. У разі порушення цієї заборони з підприємцями буде розірвано договір пайової участі, повідомляють у прес-службі міськради.

  "Торгівля алкоголем у МАФах є ганебним явищем, оскільки дані тимчасові споруди розміщуються в максимальній близькості до соціально-культурних об'єктів, зокрема шкіл. Якщо там і надалі продаватимуть алкогольні напої, то це призведе, в першу чергу, до дитячого алкоголізму та взагалі пияцтва нації. Тож принциповим було рішення заборонити торгівлю алкоголем у МАФах, адже продаж спиртного в тимчасових спорудах є просто аморальним і принизливим для нашої столиці", - заявив депутат Київради Ілля Сагайдак.

  У прес-службі додали, що до 1 березня 2017 року департамент міського благоустрою та збереження природного середовища має демонтувати тимчасові споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності на території міста Києва, розміщення яких не відповідає Комплексній схемі, затвердженій в установленому порядку. Якщо ж власники сплачують пайову участь до міського бюджету, то демонтаж таких тимчасових споруд здійснюватися не буде.

  Нагадаємо, 24 грудня парламент ухвалив правки до Податкового кодексу (№3688), які передбачають підвищення акцизів на пиво удвічі – до 2,48 грн за літр, а на лікеро-горілчані вироби на 50%, до 105,8 грн/літр 100% спирту.

  Попередній матеріал
  Учора в зоні АТО снайпери обстріляли українську мобільну групу
  Наступний матеріал
  В окупованому Новоазовську збунтувалися найманці: погрожують спалити танки
  Loading...

  Петиція про сквер Небесної сотні зібрала 10 тис. підписів

  Київрада прийняла до розгляду петицію про демонтаж МАФів біля станцій метро та в підземних переходах

  Петиція до Київради про демонтаж зовнішньої реклами в центрі столиці набрала понад 10 тис. голосів

  Петиція до Київради про унеможливлення знищення історичних пам'яток набрала 10 тис. голосів