hmarochos.kiev.ua

Київрада виділила 100 тис. грн на паркінг біля Скверу Небесної Сотні

  Прес-служба Київради не повідомила громадськість про те, що кошти були виділені й на ці роботи

  Депутати Київради підтримали виділення з бюджету міста 100 тис. грн на проектні роботи з будівництва підземного паркінгу в буферній зоні Софії Київської – під Михайлівською площею. 

  Як зазначається у документі, пункт про виділення цієї суми був включений до рішення міськради про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Києва на 2016 рік. Прес-служба Київради не повідомила громадськість про те, що кошти були виділені і на ці роботи. Загалом на будівництво підземного паркінгу поряд із Михайлівським собором з бюджету міста планують виділити 2,3 мільярда гривень.

  Також за інформацією видання Dreamkyiv, засновниця Скверу Небесної сотні на вулиці Михайлівській Євгенія Кулеба розповіла, що підземний паркінг матиме п’ять рівнів і буде 18-метрової глибини. Планується кілька в’їздів до паркінгу, зокрема напроти бокового входу до Михайлівського собору. Пішохідний вхід до паркінгу міська адміністрація має намір зробити на місці Скверу Небесної сотні. Це загрожує руйнуванням історичних споруд у буферній зоні Софії Київської, обвалом усього пагорба та збільшенням транспортних потоків у мікрорайоні.

  Крім того, з її слів, жодних обговорень із громадськістю щодо будівництва підземного паркінгу під Михайлівською площею міська адміністрація не проводила. Також немає офіційних висновків археологів, геологів, спеціалістів із транспорту щодо безпечності та ефективності цього комплексу.

  Як повідомляв 5.ua, кияни зняли відео і звернулись до Президента з проханням публічно гарантувати, що Сквер Небесної Сотні залишиться на місці.

  Попередній матеріал
  Полозов: Савченко вважає, що її смерть розставить всі крапки над "і"
  Наступний матеріал
  Сторона обвинувачення вимагає для ГРУшників 15 років в'язниці і конфіскацію майна
  Теги:
  Loading...