Протест біля бази столичного підрозділу КОРД
Протест біля бази столичного підрозділу КОРД 5 канал

Курячі голови та фарба "під кров": під базою Київського КОРД активісти влаштували протест

Обурилися через знесення наметового містечка під Верховною Радою

Курячі голови та фарбу – принесли активісти до колишньої бази розформованого київського "Беркуту". У такий спосіб протестували через демонтаж наметового містечка під Верховною Радою. Акцію протестувальників бачила й кореспондент "5 каналу" Олена Бережнюк.

Варто зазначити, що наразі за облитими фарбою воротами, де раніше була частина столичного "Беркуту" – спецпідрозділ поліції КОРД. Учасники цього спецпідрозділу брали участь у затриманні активістів наметового містечка, тому акцію було вирішено провести саме тут.

До заходу приєдналися і активісти "Автомайдану", також люди з самого наметового містечка та інші прибічники. Акція тривала недовго, близько півгодини. По собі протестувальники залишили залитий фарбою паркан, купу сміття поруч та плакати. На них зображені логотип "Беркуту" та логотип КОРД, між якими стоїть знак рівності. У такий спосіб активісти хотіли провести паралелі між подіями Майдану в 2014 році та нещодавньою бійкою під Радою.

Доєдналися до акції також і народні депутати. Що казали – дивіться у відео:

Нагадаємо, 3-го березня, під час демонтажу наметового містечка поліція затримала більш як сотню протестувальників під Верховною Радою. Правоохоронці заявили, що вилучили під час проведення слідчих дій у наметовому містечку бойові гранати. Після зачищення наметового містечка по медичну допомогу звернулося 13 учасників акції і сім працівників поліції. Прокуратура Києва зареєструвала кримінальне провадження про можливе перевищення службових повноважень поліцейськими під час демонтажу наметів.

Дивіться також фотогалерею:

Шини, крики, "коктейль Молотова": як минули "ветеранські" сутички під ВР – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Унаслідок введення "негласних санкцій" США польський уряд починає тверезіти – Шеремета
Наступний матеріал
Публічні обговорення Меморіалу Героям Небесної Сотні: дискусії архітекторів та коментар міністра