kievcity.gov.ua

Кличко: У сквері Небесної сотні на Михайлівській нічого будувати не будуть

Столичний голова Віталій Кличко заявив, що у сквері Небесної сотні на вулиці Михайлівській, який облаштували власними зусиллями місцеві жителі та волонтери, нічого будувати не будуть.

Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, під час відвідування скверу, де громадські організації влаштували для дітей учасників АТО і дітей вимушених переселенців свято до Дня Києва, Кличко зазначив, що забудова столиці не повинна проходити без урахування думки громадськості.

Місцеві жителі розповіли Кличку, що вже кілька років навколо ділянки у дворах на вулиці Михайлівській йде суперечка, оскільки на цьому місці хотіли побудувати готель. Однак, кияни не дозволили цього зробити і самі облаштували сквер Небесної сотні. Але, є рішення суду, яке залишає в силі плани будівництва.

"Треба враховувати думку громади при ухваленні рішень що і де будувати в Києві. Якщо є протест громади, то ми не можемо не зважати на це. Громада переконана, що на Михайлівській повинен бути сквер, облаштувала його, значить тут залишиться сквер", - наголосив Київський міський голова.

Він також зазначив, що неодноразово звертав увагу інвесторів, що при будівництві потрібно зважати на думку громадськості.

/
/
/
/

Попередній матеріал
2 британські банки розслідують можливе відмивання грошей ФІФА
Наступний матеріал
У Львові вшанували полеглих під час Другої світової війни Українських січових стрільців

Подробиці сутички біля скандальної забудови на Осокорках

На місці скандального будівництва на Осокорках створять сквер - Кличко

До Дня Києва у столиці планують відкрити 15 скверів

У Києві відкрили сквер на честь Василя Стуса