kiev.klichko.org

Кличко: "Поки я мер, робитиму все можливе, щоб на стадіоні "Старт" ніяких забудов не було"

  Столична влада подасть апеляцію на рішення Окружного адмінсуду Києва, який дозволив ТОВ "Голден Хаус" забудувати історичний стадіон "Старт".

  Про це заявив Віталій Кличко під час зустрічі з громадськістю на стадіоні "Старт", передає сайт міського голови. "Поки я мер Києва, я застосую всі важелі впливу і зроблю все, щоб ніяких забудов тут не було. І щоб стадіон працював як стадіон", - сказав Кличко.

  Він також наголосив, що столична влада робить все, щоб повернути стадіон "Старт" до комунальної власності. "Ми не можемо поки вкладати гроші в розвиток стадіону, оскільки офіційно він знаходиться в державній власності. Але ми зараз робимо все, щоб повернути його до комунальної власності", - додав Кличко. Після цього, запевнив столичний голова, влада буде готова інвестувати у відбудову "Старту". "Ми зробимо все, щоб вже наступного року стадіон став ключовим осередком спорту в Шевченківському районі", - наголосив він.

  Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", за словами міського голови, суддя Погрибниченко напередодні прийняв рішення про передачу території стадіону "Старт" під забудову ТОВ "Голден Хаус".

  У 2010 році рішенням Київського окружного адміністративного суду земельну ділянку площею 4,83 га було передано ТОВ "Голден Хаус" для "комплексної реконструкції спортивного комплексу стадіону "Старт". Передбачалося зведення житлово-офісного комплексу, а також приміщень торговельно-розважального призначення та паркінгу. У березні цього року рішенням Київської ради було розірвано договір оренди з ТОВ "Голден Хаус".

  Попередній матеріал
  Муженко показав "навчально-бойовий треш"
  Наступний матеріал
  Відзавтра в Україні потеплішає