Кличко передає ключі від 'Євробачення'

Кличко передав символічні ключі від "Євробачення" та пожартував із мером Лісабона

Міський голова Києва каже, що торік завдяки співочому конкурсу "світ знову почув про Україну"

У понеділок, 29 січня, міський голова Києва Віталій Кличко передав символічні ключі від "Євробачення" меру Лісабона Фернандо Медіні. Цієї весни саме португальська столиця прийматиме пісенний конкурс, нагадує прес-служба КМДА. 

"Коли у 2016 році Джамала перемогла на "Євробаченні", я буквально стрибав від радості. І ми всі були їй вдячні. Адже світ знову почув про Україну, оцінив її талант, музику і душу! Ми раділи нагоді вкотре представити світу наше гарне місто, адже Київ уже вдруге приймав Євробачення", – зауважив Віталій Кличко.   

Міський голова столиці також зазначив, що і організатори, і всі учасники та гості залишилися задоволеними і високо оцінили проведення конкурсу в Києві.

"Тож з високо піднятою головою ми сьогодні передаємо ключі від конкурсу Лісабону. Завдяки Сальвадору Собралу і його душевній джазовій баладі минулого року Португалія вперше перемогла в конкурсі "Євробачення". Ми передаємо Лісабону естафету! І саме від цієї хвилини розпочинається відлік часу до старту пісенного конкурсу, який цього року відбудеться в столиці Португалії", – сказав Кличко.

За його словами, музику люблять всі, і вона єднає світ. А саме завдяки Євробаченню люди в усьому світі мають можливість – через музику – дізнатися про культуру, характер, уподобання людей у багатьох країнах.

"Ми вітаємо Лісабон і чекаємо на чудове музичне свято цієї весни! І, скажу чесно, дуже сподіваюся, що через рік Лісабон поверне ключі від "Євробачення" знову Києву!" – пожартував Кличко.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Фінал Євробачення-2017 у фото: як це було

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На деяких вулицях Києва можуть збільшити швидкість руху до 80 км/год
Наступний матеріал
Жеребкування на Євробаченні: коли виступатиме Україна