Кличко передає ключі від 'Євробачення'
Кличко передає ключі від "Євробачення"
Фото КМДА

Кличко передав символічні ключі від "Євробачення" та пожартував із мером Лісабона

Міський голова Києва каже, що торік завдяки співочому конкурсу "світ знову почув про Україну"

У понеділок, 29 січня, міський голова Києва Віталій Кличко передав символічні ключі від "Євробачення" меру Лісабона Фернандо Медіні. Цієї весни саме португальська столиця прийматиме пісенний конкурс, нагадує прес-служба КМДА. 

"Коли у 2016 році Джамала перемогла на "Євробаченні", я буквально стрибав від радості. І ми всі були їй вдячні. Адже світ знову почув про Україну, оцінив її талант, музику і душу! Ми раділи нагоді вкотре представити світу наше гарне місто, адже Київ уже вдруге приймав Євробачення", – зауважив Віталій Кличко.   

Міський голова столиці також зазначив, що і організатори, і всі учасники та гості залишилися задоволеними і високо оцінили проведення конкурсу в Києві.

"Тож з високо піднятою головою ми сьогодні передаємо ключі від конкурсу Лісабону. Завдяки Сальвадору Собралу і його душевній джазовій баладі минулого року Португалія вперше перемогла в конкурсі "Євробачення". Ми передаємо Лісабону естафету! І саме від цієї хвилини розпочинається відлік часу до старту пісенного конкурсу, який цього року відбудеться в столиці Португалії", – сказав Кличко.

За його словами, музику люблять всі, і вона єднає світ. А саме завдяки Євробаченню люди в усьому світі мають можливість – через музику – дізнатися про культуру, характер, уподобання людей у багатьох країнах.

"Ми вітаємо Лісабон і чекаємо на чудове музичне свято цієї весни! І, скажу чесно, дуже сподіваюся, що через рік Лісабон поверне ключі від "Євробачення" знову Києву!" – пожартував Кличко.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На деяких вулицях Києва можуть збільшити швидкість руху до 80 км/год
Наступний матеріал
Жеребкування на Євробаченні: коли виступатиме Україна