5.UA / Фото: Марія Бєляєва

"Годі сидіти вдома": у київському метро запустили особливий арт-потяг

Кияни зможуть упродовж 2 місяців детально оглянути артефакти, що втілюють мікс високої культури з урбаністикою

У київському метрополітені 12 вересня запустили мистецький потяг "Енеїда". Півсотні інформаційних постерів із візуальною історією легендарної поеми Івана Котляревського розмістили у п'яти вагонах на синій гілці метро, передає кореспондент "5 каналу". 

Серед артефактів – ілюстрації, театральні афіші, картини із зображеннями козака Енея та цитати всесвітньо відомого твору.

Куратори проекту кажуть, що "Енеїда" у столичній підземці – це мікс високої культури з урбаністикою, яка залучить масову аудиторію.

"Ми маємо тут 35 художників, неймовірну кількість артефактів, які, звісно, передані на фотографіях. Годі вже сидіти по домах і дивитися телевізор чи залазити просто у комп'ютер – треба йти і дивитися реальні речі, реальне мистецтво", – наголошує куратор проекту "Енеїда" Павло Гудімов.

Організатори також сподіваються, що так звана "літературна реклама" має заохотити киян відвідати однойменну виставку у стінах Національного художнього музею.

"Насправді, це моя лінія, і я буду щодня нею їздити. У мене є можливість потрапляти до цих вагонів. Я думаю, що якось буду підловлювати цей момент, щоб сюди потрапити, бо це дорога, і ти можеш цікаве щось дізнатися про Котляревського", – зазначає киянка Любов Морозова.

Зауважимо, що арт-потяг "Енеїда" курсуватиме у підземці два місяці.

Столичною піздемкою проїхав унікальний "потяг Енея" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Скандал в ефірі "5 каналу": Шкіряк проти Сакварелідзе
Наступний матеріал
Тука: Поступки, на які пішов Путін щодо миротворців – мильна бульбашка
Теги:
Loading...