Відкриття театру на Подолі
Відкриття театру на Подолі 5 канал

"Феноменальні можливості": чим особливий оновлений Театр на Подолі

Тривалих 30 років актори чекали на мить, коли будівлю модернізують – тепер планують запрошувати й інші трупи виступати на сучасній сцені

У столиці урочисто відкрили Театр на Подолі, будівля якого рік тому викликала бурхливу дискусію серед киян. Трупа театру сьогодні уперше зіграла виставу на оновленій сцені, передає кореспондент "5 каналу".

Сьогодні для заслуженої артистки України Алли Сергійко – особливий виступ. У цьому театрі вона ще від початку заснування – 1979 року. "Театр естради, потім нас до Молодого приєднали, а потім вже організувався Театр естради у 1987 році", – пригадує пані Алла.

Тепер зовнішнім виглядом та новою глядацькою залою будівлі театру, в якому гратиме, вона цілком задоволена.

"Можливості тут феноменальні, освоювати ми їх будемо з величезним задоволенням", – переконує артистка.

Тривалих 30 років трупа чекала на мить, коли будівлю модернізують, каже керівник театру Віталій Малахов. Він обіцяє: тепер він має стати мистецьким майданчиком, на якому ставитимуть вистави різні театри.

Відкриття театру на Подолі
Відкриття театру на Подолі5 канал

"Я дуже хочу, щоб окрім наших вистав, це стало таким громадським простором. Я хочу, щоб сюди йшли хороші вистави, якісні", – зазначає Віталій Малахов.

Реконструкція будівлі тривала 21 місяць. І попри суперечності та скандали довкола театру, зовнішній вигляд за проектом харківського архітектора Олега Дроздова відстояли.

"Все, що нас не вбиває, робить сильнішими. А по-друге, завдяки їхній спільній увазі до нас, я думаю, що тепер ми маємо робити дуже хороші вистави. І це нас зобов'язує", – каже художній керівник "Театру на Подолі".

"Є унікальне сценічне обладнання, є унікальне обладнання для голограм, є унікальна логістика декорацій, і є унікальний театр – храм. Це храм мистецтва ХХІ століття, і нарешті він є в Києві", – відзначив на відкритті Петро Порошенко.

Нова будівля "Театру на Подолі" стала одним із перших проектів європейського зразка. Загалом на реконструкцію витратили 174 мільйони гривень, з яких 165 млн дала корпорація Roshen. Тепер дивитися спектаклі тут зможуть понад 250 глядачів одночасно. Головна зала має 18 акустичних систем і сучасне освітлення. До того ж, приміщення пристосоване для маломобільних груп та людей з інвалідністю.

Наталка Коцкович, Микола Лєбєдєв, Іван Наконечний, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Озеленення на мільйон: у Києві на Солом'янці відкрили оновлену площу – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Прилазять упритул, репетують у гучномовець": що чинять терористи під Попасною
Наступний матеріал
Порошенко та Ердоган віч-на-віч: про що домовились президенти країн
Loading...