uk.wikipedia.org

Експеримент-місячник: у центрі Києва перекриють та введуть односторонній рух низкою вулиць

  Якщо експеримент буде вдалим, після його проведення розпочнеться реконструкція вулиць Покровської та Андріївської, щоб запустити там постійний рух

  Столична влада розпочинає експеримент з упровадження нової транспортно-пішохідної схеми на Подолі, в рамках якого перекриють рух по вулиці Сагайдачного. Про це заявив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Майзель, повідомляє "Українська правда".

  Як стало відомо, 24-25 жовтня жодних змін з організації дорожнього руху на Контрактовій площі та прилеглих вулицях не буде. "Але до кінця тижня будуть уже підписані документи, і ми почнемо впроваджувати проект щодо зміни організації дорожнього руху по вулиці Сагайдачного і по вулиці Братській", – повідомив Майзель.

  Зокрема, планується запровадити односторонній рух по частині вулиці Сагайдачного – від вулиці Андріївської до Поштової площі і по вулиці Братській – у напрямку від Поштової площі до Контрактової площі.

  Експеримент планують проводити упродовж місяця.

  "Ми подивимось, як працюватиме така організація дорожнього руху, який ми отримаємо фідбек від пішоходів, пасажирів громадського транспорту та автомобілістів. Якщо ця схема не приживеться, то ніхто її насаджувати не буде. Якщо ж проект підтримають, то природно, ми його впроваджуватимемо далі", – зазначив Майзель.

  Натомість, як уточнив головний спеціаліст управління інженерно-транспортної інфраструктури Департаменту містобудування та архітектури і співавтор схеми Віктор Петрук, вулиця  Сагайдачного буде повністю пішохідною на відрізку від Контрактової площі до вулиці Андріївської. "А від вулиці Андріївської до Поштової буде односторонній рух", – пояснив Петрук.

  Згідно зі схемою, автомобілісти, яким треба потрапити з Контрактової площі на Поштову, рухатимуться по вулицях Покровській, Андріївській і по частині Сагайдачного.   

  Напередодні перекриття і нової організації руху будуть встановлені відповідні знаки, інформаційні вказівники про зміну руху зі схемою та нанесена тимчасова розмітка жовтого кольору.

  "Наразі цих знаків ще немає, але все це має бути виготовлене і встановлене до кінця тижня. Тобто, наразі ще тривають підготовчі роботи. Саме перекриття буде, найімовірніше, з наступного тижня – з 31 жовтня", – сказав Петрук.

  Як зазначається, у разі, якщо експеримент буде вдалий, після його проведення столична влада розпочне реконструкцію вулиць Покровської та Андріївської, щоб запустити там постійний рух.

  Дивіться також: У київському метро відкриють виставку світлин українських паралімпійців

  Попередній матеріал
  Невідомі зламали сайт російського МЗС – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Наступник "Мотороли" записав перше відеозвернення "на посаді" та розповів про плани бойовиків

  У Києві перекрили рух на центральних вулицях

  Сьгодні в Києві перекриють три станції метро