Facebook

Депутат Київради: Забудовник стадіону "Старт" намагається відсудити ділянку у громади

  Забудовник київського стадіону "Старт" намагається відсудити земельну ділянку, яку Київрада повернула громаді Києва у березні 2015 року.

  Як повідомляє УНІАН, про це заявила депутат Київради Тетяна Меліхова, яка очолювала тимчасову контрольну комісію з питань перевірки легітимності рішень Київради, прийнятих після травня 2006 року. Ця комісія уже припинила свої повноваження місяць тому. Депутат повідомила, що у провадженні Окружного адміністративного суду м.Києва перебуває адміністративна справа за позовом ТОВ "Голден Хаус" до Київради.

  Меліхова поінформувала, що ухвалою Окружного адміністративного суду м.Києва від 4 червня 2015 року Київраду зобов'язано надати належним чином завірену копію документів та матеріалів, які стали підставою для прийняття рішення. Тому до неї як до голови тимчасової контрольної комісії надійшло звернення від Управління правового забезпечення діяльності Київради з проханням надати документи, на підставі яких Київрадою було прийняте рішення щодо повернення території стадіону "Старт" у комунальну власність для належного захисту прав та інтересів громади міста.

  Депутат нагадала, що Київрада скасувала землевідведення у зв'язку із невиконанням забудовником обов'язків землекористувачів. Ним не було представлено документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

  Нагадаємо, нещодавно був запущений сайт Центру моніторингу забудови. Інформацію про захоплення землі, початок будівництва розмістити на сайті зможе будь-хто з киян. Влада обіцяє перевіряти інформацію та давати хід розслідуванню незаконних забудов.

  Попередній матеріал
  Експерт: Ми не зраджуємо традиціям, на кожні місцеві вибори – нові місцеві правила
  Наступний матеріал
  Волонтер: Нашою системою управління артилерійським вогнем зацікавилися в Міноборони