5 канал

2800 км за два тижні: Із Франції до України приїхали двоє мандрівників на "сонячних" велосипедах – відео

  Їхали спортсмени до Києва через Францію, Німеччину, Чехію та Польщу

  Із Франції до України на велосипедах приїхали двоє мандрівників – Іфік Арман та Стефан Брієль. Фінішували на майдані Незалежності за підтримки родин. Про таке повідомляє "5 канал".

  За два тижні чоловіки здолали 2800 км на велосипедах, обладнаних сонячними батареями. Завдяки цій енергії крутити педалі було значно легше, запевняють велосипедисти. Транспорт для подорожі їм робили на замовлення у Франції. Готувалися до мандрівки понад півроку, стала подорож у 5 тисяч євро.

  Маршрут до Києва велосипедисти проклали через Францію, Німеччину, Чехію та Польщу. Ночувати зупинялися у кемпінгах, а в Україні стукали у двері небайдужих. Усе, щоби популяризувати здоровий спосіб життя та альтернативні джерела енергії.

  Іфік Арман говорить: "Я мешкаю в Україні і хотів проїхатися Європою з однієї рідної країни – Франції – до іншої – України. Ідея цієї мандрівки – показати, що можна використовувати сонячну енергію, щоби пересуватися. Мандрувати за допомогою енергії сонця легко, просто та цікаво. Мотор допомагає крутити педалі і кожен може зробити те саме, якщо захоче".

  Попередній матеріал
  "Фронтові замальовки": в Івано-Франківську показали виставку картин, написаних на ящиках з-під снарядів
  Наступний матеріал
  У Вінниці затримали трьох озброєних злочинців, які намагалися пограбувати ювелірний магазин