Зробити новорічний стіл ексклюзивним просто

  Зробити новорічний стіл ексклюзивним просто, запевняє севастопольська майстриня Марія Жукова. Для цього треба лише розписати посуд. У руках жінки звичайний бокал перетворюється на святкову прикрасу.

  Декор святкового столу не менш важливий, аніж ретельно дібране меню. Тематичні композиції та стилізований посуд прикрасять будь-яку вечірку, запевняє Марія Жукова. Навіть, традиційний корпоратив з елегантним посудом стає гламурним прийомом. Як доказ перетворює звичайні келихи в новорічну прикрасу для "5 каналу".

  Марія Жукова, майстриня: "В качестве основного рисунка мы выбрали логотип «5 канала». Теперь мы немножко украсим, а потом будем украшать бокал снежинками, морозной пастой, хрустальной пастой. Можно нарисовать здесь все что угодно, что ваша фантазия вам позволит".

  Покладаймося на фантазію майстрині і ретельно стежимо за процесом перетворення. Спеціальні контури для скла, вітражні та матуючі фарби, кришталева паста. Все це можна придбати в будь-якій художньої крамниці. А ще для декору можна використати паєтки, бісер та сухий блиск.

  Марія Жукова, майстриня: "Сейчас мы немного приданим блеска. Все-таки это новогодние бокалы. Они должны блестеть, сверкать,сиять. Теперь у вас такой блестящий новогодний логотип".

  За півгодини ексклюзивний новорічний келих готовий. Залишилося лише висушити візерунок і вкрити  лаком. Марія Жукова гарантує, малюнок триматиметься довго, якщо мити келих без хімічних розчинів.Так само можна розфарбувати свічки, пляшки та ялинкові скляні кульки.

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим, Севастополь "5 канал"

  Попередній матеріал
  Кримінальну справу порушила генпрокуратура Киргизії за фактом аварійної посадки Ту-134
  Наступний матеріал
  Із центру Києва до аеропорту "Бориспіль" невдовзі можна буде доїхати потягом
  Теги: