Знаменитий Цирк дю Солей уперше завітає до України

  Знаменитий Цирк дю Солей уперше завітає до України. У Києві вони гостюватимуть наприкінці листопада - всього десять днів.
  Показуватимуть дійство, яке є візитівкою Цирку -шоу "СалтімбАнко", що в перекладі з італійської означає "перестрибнути через лавку". Вистава за участі акробатів, гімнастів жонглерів, клоунів та музикантів розповідатиме про життя в мегаполісі. Всього у видовищі задіяні п`ятдесят артистів із двадцяти країн світу. Троє з них - вихідці з України. Циркачі везуть з собою сто вісімдесят тонн техніки. Серед них - особисті столики для гриму, пральні машинки, дві з половиною тисячі костюмів та двісті п`ятдесят пар взуття. Для одного з номерів капці будуть перефарбовувати перед кожним виходом на сцену. У цирку дю Солей немає тварин. Його директори запевняють - їхні вистави хоч і філософські - цілком зрозумілі дітворі з усього світу.    

  Наталія Романова, генеральний директор Цирку дю Солей в Україні: "Несмотря на то, что названии компании присутствует слово "цирк", мы хотим показать, что это другой жанр, которому в общем-то действительно рукоплещит зритель в многих странах мира. Это необыкновенная комбинация живой музыки, живого вокала, акробатики на грани возможного, сделанных вручную клостюмов".

  Крейг Кохон, віце-президент Цирку дю Солей в Україні: "Присвячуємо наше шоу 20-річчю вашої незалежності. Ми добре пам`ятаємо, як Україна приймала Євробачення і хочемо своїм видовищем надихнути вас добре підготуватися до Євро-2012. Щоби ви все встигли, а ваші президент та прем`єр підняли в країні економічний рівень".

   

  Попередній матеріал
  Найбільшу книгу побажань подарують українській збірній з футболу
  Наступний матеріал
  Аль Пачино нагородили на Венеційському фестивалі
  Теги: