Кадр із відео

З'явився трейлер канадського фільму про Голодомор "Гіркий врожай"

  У стрічці зіграв володар пальмової гілки Теренс Стемп, відомий також за ролями у "Зоряних війнах" та "Супермені".

  У мережі опублікували трейлер канадського фільму Bitter Harvest ("Гіркий врожай") про Голодомор в Україні. Сюжет стрічки режисера Яна Ігнатовича розгортається довкола історії кохання в розпал трагічних подій в Україні.

  Як пише ZN.ua, батьки режисера втекли з радянської України в часи Другої світової війни. "Як і багато українців, мої батьки пережили неймовірні страждання. Сьогодні, напевно, немає жодного українця, який би не знав про репресії, страти, висилання і голод. Враховуючи важливість того, що сталося, і те, що за межами України мало хто знає про ті події, цю історію геноциду необхідно показати. Це важливо сьогодні", - сказав Ігнатович.

  Серед акторів, які зіграли у фільмі, зокрема, британці - володар Золотої пальмової гілки Теренс Стемп ("Зоряні війни", "Супермен") і Макс Айронс ("Червона шапочка", "Доріан Грей").

  Нагадаємо, британська телерадіокомпанія BBC зняла короткометражний документальний фільм про Хортицю. Короткометражка про запорізький острів увійшла до циклу програм про острови світу Island stories для "BBC Подорожі" та телеканалу BBC World. 

  Попередній матеріал
  Протягом дня на Донбасі зафіксували 9 обстрілів з боку бойовиків – штаб АТО
  Наступний матеріал
  Учасники АТО зможуть отримати пільги на сплату військового збору – постанова КМУ