Завтра в Україні стартують дні польської культури

  Відзавтра в Україні стартують дні польської культури, які триватимуть три місяці. У кінотеатрах, на сценах, концертних і фестивальних майданчиках митці представлятимуть культурні надбання Польщі.

  Заходи відбуватимуться в рамках Міжнародної культурної програми "Я, Культура", і з нагоди головування Польщі у Раді ЄС. Подібні дійства уже відбулися у Лондоні, Брюсселі, Парижі, Мадриді та інших європейських столицях. Загалом, до кінця року польські митці представлять понад чотириста культурних подій. У Києві перший захід відбудеться завтра, на Софійській площі. Там покажуть вуличну виставу "Планета Лем". 

  Павел Поторочин, директор інституту Адама Міцкевича: "Ми довго думали, як показати свої надбання світові і при цьому об`єднати людей з різних країн, і зрозуміли згуртувати слід навколо цінностей. Ми взяли два слова - "я" і "культура" - і розділити їх комою, щоб отримати два сильні поняття. Вони, з одного боку - говорять про суб`єктивність культури, а з іншого - залишають поле для інтерпретації тим, хто їх висловлює".

  Попередній матеріал
  Схід Китаю оговтується після тропічного шторму
  Наступний матеріал
  Пшонка заявив про завершення розслідування справи Кучми
  Теги: