Завершилася XXXVIII "Молодість"

  Закінчився тридцять восьмий міжнародний кінофестиваль Молодість, який днями проходив у Києві. Церемонія закриття відбулась у палаці Україна.
  Цього року одразу два фільми отримали  гран-прі і головну нагороду фестивалю - Скіфського оленя. Це стрічка іранського режисера Хани Махмальбаф " Будда вибухнув від сорому" та російський фільм режисера Бакура Бакурадзе "Шультес". Приз глядацьких симпатій дістався французькому режисеру Дем`єну Россіно за короткометражку "Не клади слухавку". На позаконкурсній програмі "Панорама українського кіно" найкращим визнали фільм Олександра Балагури "Крила метелика". Закривав фестиваль фільм "Румба" бельгійських режисерів, які три роки тому на "Молодості" отримали гран-прі за фільм свій фільм "Айзберг".

  Арманд Ассанте, голова міжнародного журі кінофестивалю "Молодість": "Чарівний фестиваль. Я вважаю, що він претендує на міжнародне визнання. Тут представлені надзвичайно талановиті роботи. Всі вони розважальні. Мене вразила присутність на показах великої кількості молоді, яка мала можливість сидіти в одному залі з членами журі".

  Домінік Абель, Фіона Гордон, режисери фільму "Румба": "Ми дуже скучили за "Молодістю". Ми тут були три роки тому. Для мене не важливо відкриваємо чи закриваємо своїм фільмом фестиваль. Найяскравіший спогад про цей фестиваль - це молодь яка відвідує його".
  Попередній матеріал
  Владельцы "Фаины" жалуются на Карпачеву
  Наступний матеріал
  Яценюк збирає антикризову робочу групу, Тимошенко - нафтовиків
  Теги:
  Loading...