Завершується тиждень української моди

  Cьогодні завершальний день українського тижня моди. Закриватимуть "Юкрейн фен вік" Олена Голець та Михайло Воронін. Напередодні ж своє бачення моди на наступні осінь та зиму представили Юлія Айсіна та гостя з Німеччини Анет Гьотс. Враженнями ділиться Олена Халік.

  Ось воно рокове око жінки, яка все бачить. Саме таку декорацію для свого показу сконструювала дизайнерка Юлія Айсіна. А от присвятила свої роботи модельєра сильним представницям слабкої статі – жінкам-овнам. Навіть зачіски у моделей були тематичними. На наступні сезони Айсіна пропонує вбратися у довгі теплі спідниці, класичні маленькі чорні сукні і все це у паєднанні з яскравими прикрасами та довгими рукавичками. Завершив показ вихід чоловіка-манекенника у жіночому, майже весільному вбранні.

  Тут у мистецькому арсеналі для модників-патріотів продумано усе до найменших дрібниць. І покази подивитися можна, і каву у кафе попити і макіяж задарма зробити – але найголовніше – зайнятися шопінгом. Численні дизайнери виставили свої колекції на поточний сезон у вільний продаж, хоча ціни доволі кусючі. Водночас, не всі представники модної тусовки, які полюбляють відвідати кілька показів тижня моди віддають перевагу українському.

  Ірина Журавська, міс Україна 2008: "Мне не нравиться качество".

  Галіна, співачка: "Ну, нам есть еще куда расти".

  Тим часом на подіумі колекція від Анет Гетс. Німецька дизайнерка, яка вже традиційно привозить свої свіженькі роботи на український тиждень моди представила на наступні осінь та зиму чимало верхнього одягу для сучасної молоді – тут тобі і шкіряні короткі куртки і пальта середньої довжини, і жакети з хутром. І все це у чорних та сірих тонах.

  Олена Халік, Віктор Сніжко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Єгипетський народ підтримав зміни до Конституції
  Наступний матеріал
  Ситуацію в Лівії та Японії обговорюватимуть в Брюсселі
  Теги:
  Loading...