Забудову поблизу Софії Київської - заборонено

  Будівельні роботи в охоронній зоні Софійського собору заборонила Київрада. Зокрема, в межах вулиць Іринінська, Рейтарська, Олеся Гончара, Велика Житомирська та Михайлівська.

  Йдеться як про нові, так і раніше розпочаті будівництва. Так депутати виконали рекомендації 33-ьої сесії Комітету Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Заборона триватиме до затвердження детального плану території буферної зони Софії Київської. Його має розробити КМДА. Водночас, депутати не заборонили скандальні будівництва біля станції метро Театральна та на вулиці Пирогова. Обурені активісти пікетували Хрещатик, 36 та вимагали накласти мораторії на будь - які будівельні роботи у центрі Києва.

  Галина Герега, секретар Київради: "Мета прийняття такого рішення зберегти культурні цінності Києва і не втратити його історичне обличчя".

  Перший активіст: "Скандальна театральна не потрапила, її там нема незважаючи на проект-рішення, який говорить про демонтаж цієї скандальної будівлі і відновлення скверу".

   Другий активіст: "Ми вимагаємо зараз заборонити навіть розглядати питання проеків щодо землевідведень в центральній історичній а також виконати рішення ВР про накладення мораторіяю на будівництва в зелених зонах".

  Попередній матеріал
  Австралійці влаштували морські перегони на саморобних човнах
  Наступний матеріал
  Італійська поліція заарештувала 40 мафіозі
  Теги: