"ЗА ЧАЙ.COM": срипаль віртуоз, "український Паганіні" Василь Попадюк в ефірі "5 каналу" – відео

Почаюємо про те, чому наші легко реалізують таланти у різних краях, але ніяк не збудують собі "внутрішні америки-європи"

"І цей день, тобто ніч, настав – "український Паганіні" віртуоз-скрипаль Василь Попадюк завітає на чай нині. Мультиінструменталіст, окрім скрипки грає ще на 15 інструментах. Сам чи з Papa Duke Band дає до 200 концертів на рік по світах. Від класики до world music", – так представляє гостя прогарами "За Чай.com" ведучий Роман Чайка.

Походить зі знаної музичної родини. Батько, Василь Іванович Попадюк був відомим сопілкарем, учасник хору ім. Верьовки, керував знаменитими "Троїстими музиками". Мама, Світлана Попадюк, – хореограф.

Класичну освіту здобував Василь у Києві та Львові. Доля занесла Василя у 1988-му до Москов. Там у "Театрі музики народів світу" під керівництвом Володимира Назарова він оволодів грою ще на багатьох інших музичних інструментах. А в 1993 році повернувся до Києва (грав в ансамблі "Гопак" та музикував з Державним циганським театром "Романс").

Вже 20 років Василь Попадюк – громадянин Канади. А вдома – заслужений артист України (з 2009). 
Часто виступає з світовими зірками та українськими музикантами ( Олег Скрипка, Ian Gillan з Deep Purple, Rock-H,. Sophie Milman, Мандри, Jesse Cook і о-го-го ще скільки). 

Яким боком українське присутнє у світі або як повернути "свій борщ та вареники" з ресторану a-la russe; чому наші легко реалізують таланти у різних краях, але ніяк не збудують собі "внутрішні америки-європи"; як співживуть поряд на канадській землі канадські українці та "русскій мір"; канадський стандарт: скільки й чого треба для щастя. 

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті 6 березня о 22:00.

Попередній матеріал
Чубаров розповів, коли саме мають розглянути поправки до Конституції щодо статусу Криму
Наступний матеріал
Росія змінює демографічну ситуацію в окупованому нею Криму – Чубаров