Максим Демський
Максим Демський
Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": директор фестивалю ГогольFest Максим Демський в ефірі "5 каналу"

У Максима Демського розпитаємо-розчаюємо, що показав Маріуполь "гоголівцям"; як відчитали гості фестивалю гігантські інсталяції, арт-перформенси та мурали в індустріальних нетрях міста; приазовський прифронтовий індастріал – що з цього творчого засіву проросте

Чотири останні роки Максим Демський – директор фестивалю ГОГОЛЬFEST. А до цього встиг побувати актором театру ДАХ, режисером на ТБ (TVI, СТБ). Був продюсером та режисером фільмів: документального "Скриня Пандори" про Чорнобиль та художнього "Дім на воді" (2007). Викладав акторську майстерність – студія театру і кіно "Vision Art". Національна кіностудія ім.Олександра Довженка. Був помічником художнього керівника Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. Засновник Art Space "6 level" (Київ) та андерґраундного "ZixZixOneFEST".

Від 27 квітня до 1 травня оновлений Startup ГОГОЛЬFEST був у Маріуполі. П'ять діб місто накривали театральні вистави, музика вдень і вночі, кіно, виставки, спілкування, література, перформанси – понад 100 мистецьких подій.

Музичний десант – Kadebostany (Швейцарія), OY Sound System, ДахаБраха, Dakh Daughters, Один в каное, Tik Tu, Pianoбой, Аліна Орлова, Хамерман Знищує Віруси, Курган і Агрегат, Sinoptik, Vivienne Mort. Театральний лайн-ап – Practicum, Мізантроп, Публіцист, Дикий театр, реквієм-опера IYOV, "Собача будка" Влада Троїцького. Кінопрограма показала зокрема кінострічки "Рівень чорного", "Стрімголов", "Інфоголік", "Припутні".

У Максима Демського розпитаємо-розчаюємо не так, що "гоголівці" показали Маріуполю, як що показав сам Маріуполь їм; як відчитали гості фестивалю гігантські інсталяції, арт-перформенси та мурали в індустріальних нетрях міста; чи матимуть розвиток гігантські мультидисциплінарні фестивалі в Україні надалі, а чи "безгрошів'я" і жлобство сильніші за двигун сучасного мистецького процесу; приазовський прифронтовий індастріал – що з цього творчого засіву проросте. З Максимом Демським зустрінемося о 22:00.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті 8 травня о 22:00.

[[w:ArticlePhotoGallery|id="169173"]]

Попередній матеріал
Стартує перший півфінал "Євробачення" – включення з Португалії
Наступний матеріал
Втомилася чекати: неймовірно вишукана сумноока Беба шукає собі родину – відео

Із медовими пряниками та вуличним святкуваннями: Івано-Франківськ відзначає 356-й день народження

"ЗА ЧАЙ.COM": заслужений артист України, бандурист Тарас Яницький в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.COM": автор та продюсер коміксів В'ячеслав Бугайов в ефірі "5 каналу"

Поєднання цирку, театру та екстріму: на Fire Life Fest в Ужгороді встановили рекорд

"Шаблі, кулі, БТР": на Херсонщині із розмахом відкрили туристичний сезон

Українська стрічка "Дякую" посіла друге місце на фестивалі туристичного кіно у Латвії