Ющенко хоче здати Мистецький Арсенал до Дня Незалежності (РЕПОРТАЖ)

  Віктор Ющенко знову взяв до рук лопату. Другу суботу поспіль Президент присвячує музейному комплексу "Мистецький арсенал". Там розчищають існуючі земляні вали, а також мають відновити зруйновані. Президент закликає приєднатися усіх киян. Суботники на Арсеналі триватимуть аж до відкриття музею.

  Лопати в руки - і вперед до роботи. Майже 3 сотні студентів замість пар пішли прибиратися до "Мистецького арсеналу". Окрім них, на толоку привезли ще з сотню військовослужбовців. Усім видали інструмент і наказали працювати.

  Сам Президент довго себе чекати не змусив. Приїхав і одразу пішов з молодшим сином Тарасиком оглядати територію. Минулого тижня Віктор Ющенко з дітьми розчищав тут від сміття та чагарників земляні насипи. Сьогодні мають випробувати технологію, яка допоможе об`єднати прибрані вали в один суцільний.

  Ігор Тарасюк, керівник Державного управління справами: "Ми беремо ґрунт, який знаходиться у дворі цієї будівлі яка в нас є, тому що структура грунту повинна бути однакова. Дальше його повинні пересіяти, вручну утрамбувати і перетягнути визначеними сітками. І так поступово поступово відновиться визначений вал".

  Відновленний стародавній вал проляже територією музейного комплексу, а через вулицю Івана Мазепи з`єднається з парком Слави. На двох найкрутіших поворотах обладнають оглядові майданчики. Поруч побудують 3 музеї - сучасного мистецтва, кіно і музики. Усі ці роботи мають намір закінчити вже цього року. А сам "Мистецький арсенал" відкрити до Дня Незалежності 2009 року.

  Віктор Ющенко, Президент України: "Нам треба все це відновить, таким як було 300 років назад. По цим стежкам, по цьому подвір`ю сотні разів ходив Гетьман Мазепа, який зводив ці вали, який будував цей арсенал, а нам потрібно все це піднять з анафеми. Із забуття і показати що це є українське".

  Роман Сухан, 5 канал: "Взяти в руки грабі і допомогти прибирати територію зможе кожен охочий. Толоку у "Мистецькому арсеналі" відбуватиметься щосуботи. Раніше людям за роботу обіцяли квиточки до майбутнього музею. Тепер мають додатковий бонус - можливітсь побачити наживо Президента. Віктор Ющенка пообіцяв - не пропустить жодного суботнику".

  Роман Сухан, Денис Ковальов, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.67Мб)
  Попередній матеріал
  В Італії горів колишній палац короля Кастелло де Монкальєррі
  Наступний матеріал
  Тимошенко оприлюднила свою декларацію про доходи
  Теги:
  Loading...