Яценюк презентував свою книгу "Банківська таємниця часів помаранчевої революції"

  Таємниці від спікера. Арсеній Яценюк презентував свою книжку під назвою - "Банківська таємниця часів помаранчевої революції". Твір присвячений періоду фінансової нестабільності під час подій 2004 року. Наразі наклад книжки - три тисячі екземплярів. Надрукували порівну трьома мовами - українською, російською та англійською. На презентації були присутні економісти, колишні співробітники Арсенія Яценюка по роботі у Нацбанку, та політики з різних таборів.
  Ольга Сніцарчук, 5 канал: "Це не біографія і не мемуари - каже автор. Це - економічний детектив, кажуть перші читачі. У 2004-ому говорили про серйозну фінансову кризу - про це у літературних таємницях від голови Верховної Ради".

  У період, про який ідеться, - він працював у Нацбанку.  Нині  - автор презентує твір у перерві між парламентськими засіданнями. У таємницях від спікера - два блоки. Перший, каже автор, класичний макроекономічний. Другий - про людей, які стримували загрозу економічного краху під час складної президентської кампанії.

  Арсеній Яценюк: "Тоді було два в. о. - в. о. Прем`єр-міністра Микола Азаров і в. о. голови Нацбанку - Арсеній Яценюк. Ми ховалися тоді по підвалах - десь на Подолі і приймали радикальні рішення. Прошу читать - треба буде писать - перепишемо".

  Героям книжки - є що згадати про той період: опоненти - не витяток. Наприклад, - Микола Азаров.

  Микола Азаров, народний депутат, Партія регіонів: ""Мне тогда надо было перейти в другое здание - мне говорят охранники - только по подземному. Но я захотел по улице. Выхожу, а навстречу двое. с плакатом: Януковича и Азарова - куда-то там. Я почитаю, Арсений Петрович, я ещё не читал - потом высскажу свое мнение о твоих способностях, беллетрист ты , писатель, или кто ещё".

  Олександр Шлапак: "Я радий, що в моїй біографії був такий епізод як та криза, як це не дивно звучить. Оскільки будь-яка криза показує - хто єсь ху".

  Перший читач - каже Яценюк - дружина. Але книжку присвятив колишній співробітниці з Нацбанку - Наталії Гребеник. Каже - навчила багато чому. 

  Наталія Гребеник, НБУ: "Якщо і говорить - що він від мене навчився, то це ні - я від нього навчалася, бо я йшла на роботу в екстремальні умови - а що ще Арсеній Петрович може у мене сьогодні запитати".

  Наразі наклад книжки - тисяча екземплярів. Надрукували трьома мовами - українською, російською та англійською. Можливо, ті події - не останній твір автора. Він не виключає - попереду можуть бути і таємниці нинішньої коаліції та парламентського блокування.

  Арсеній Яценюк: "Ви трошки почекайте - як мене звільнять зі спікера - тоді напишу".

  Ольга Сніцарчук, Андрій Поставець, Володимир Леонов, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.96Мб)
  Попередній матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Наступний матеріал
  Інтерв`ю Юлії Тимошенко "5 каналу" (відео)
  Теги: