Всесвітньовідомий еквілібрист Анатолій Залевський почав світове турне з виступу у Києві [відео]

  Світову прем’єру оновленої програми Анатолія Залевського побачив Київ. Шоу "Rizoma Time" саме з України починає своє світове турне. Це нова версія спектаклю, який вже бачив чи не увесь світ.

  Театр Лесі Українки - як і імениті гості - в очікуванні метра. Володар "циркового оскару" Анатолій Залевський не часто тішить українців виступами на батьківщині. Причина одна – за кордоном про нього знають більше, аніж в Україні. А от присутні на прем’єрі зірки – з гордістю розповідають про дружбу з Залевським.

  Анна та Ангеліна Завальські: "Мы закончили цырковой коледж, потому Залевский для нас очень важен".

  Світлана Тарабарова: "Мне все это очень близко".

  Міка Ньютон: "Я специально прилетела на его шоу".

  Віталій Козловский: "Я очень жду его выступления".

  Нове шоу Залевського - це філософський спектакль, у якому поєдналось циркове мистецтво, сучасна хореографія, мультимедійні ефекти, ну і звісно ж - неповторний талант майстра еквілібру Анатолія Залевського та його команди.

  Анатолій Залевський, Заслужений артист України, володар «Золотого клоуна»: "Я занимаюсь этим с 5 лет, каждый день гимнастика по нескольку раз в день, это мне помогает жить".


  Мовою тіла артисти змушують глядача замислитися над темою часу та нового, духовного народження. Сьогодні на київського глядача чекає ще одна вистава, далі шоу повезуть у тур Україною та Росією, і вже потім програму побачить Європа та Америка. 

  Олена Халік та Владислав Калінін, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Перуанська поліція розігнала мітинг студентів і держслужбовців у Лімі
  Наступний матеріал
  У Лос-Анжелесі під час запуску феєрверків постраждали 28 осіб
  Теги: