5.ua

Внесено зміни до переліку видань, передбачених за програмою "Українська книга"

  Колегія Держкомтелерадіо схвалила зміни до переліку книжкових видань, передбачених до випуску за програмою "Українська книга" на 2014 рік. Про це 24 червня повідомила прес-служба відомства.


  к зазначено у повідомленні, перелік було складено ще у квітні. Його було сформовано з понад 1000 пропозицій, що надійшли в Держкомтелерадіо від видавництв та видавничих організацій, за участі експертної ради з формування державного замовлення на випуск книжкової продукції Держкомтелерадіо України.

  Деякі видавництва, переглянувши свої проекти, звернулися до Комітету з проханням внести зміни до переліку. Також до Держкомтелерадіо надійшли пропозиції від видавництв щодо зміни назви та авторів (упорядників) книжкових видань, зміни технічних параметрів та планової вартості книжкових видань.

  Нагадаємо, що Державним бюджетом України на випуск книжкової продукції за бюджетною програмою "Українська книга" у 2014 році передбачено видатки в сумі 37 500,0 тис. грн. Але черезнедофінансування програми у 2013 році утворилася кредиторська заборгованість перед видавцями на суму 21 135,2 тис. грн. Тому першочергово будуть профінансовані 162 видання, перенесені з програми "Українська книга"  2013 року.
  Попередній матеріал
  Австрійська компанія підписала з "Газпромом" договір про будівництво "Південного потоку"
  Наступний матеріал
  Укрзалізниця: причиною руйнації залізничного мосту в Оріхові стала вибухівка
  Теги:
  Loading...