5.ua

Віртуоз Євген Хмара вразив глядачів феєричним шоу

Аби підтримати композитора, спеціально із Франції прилетів його "музичний тато", лідер легендарного гурту Space Дідьє Маруані

У четвер, 2 березня, у Міжнародному центрі культури та мистецтв Федерації профспілок України відбулося феєричне шоу "Колесо життя" піаніста-віртуоза Євгена Хмари.  

Як розповів сам композитор, над постановкою працювала команда з двохсот людей. Понад півроку створювалася графіка, світло, в кількох номерах було прописано понад 200 сцен, і найголовніше – музика,  за словами Євгена Хамири, у ній закладене все його життя. 

За допомогою відеоряду, графіки глядачі вмить потрапляли в різні часові простори.

"У музиці немає слів, тому завдяки візуальній складовій відео ми допомагаємо людині зрозуміти суть моєї історії", – каже Євген Хмара.

"Це шоу про те, що час безцінний. Все в житті можна повернути, крім втраченого часу", – додав режисер-постановник шоу Герман Ненов.

Шоу "Колесо життя" можна вважати свого роду сповіддю музиканта,  адже з глядачами він поділився секретом – за кілька днів до прем’єри шоу у нього народився син. Сина музикантові подарувала його дружина співачка Дар’я Ковтун.

Безліч музичних експериментів Євген підготував з оркестром, справжній фурор справив всім відомий трек Freestyler. Інструментальна версія композиції знайшла нове життя. В рамках шоу виступили дві чудові співачки Злата Огнєвич та Tayanna.

5.ua

Варто також додати, що спеціально з Франції підтримати композитора прилетів його "музичний тато", лідер легендарного гурту Space Дідьє Маруані.

Нагадаємо, що в ефірі "Час:Online" на 5.UA композитор-віртуоз Євген Хмара розповів про шоу "Колесо життя" та майбутній всеукраїнський тур.

Попередній матеріал
Засідання суду з обрання запобіжного заходу Насірову – трансляцію завершено
Наступний матеріал
Суд з обрання запобіжного заходу Насірову: подробиці перебігу
Loading...

"Я продовжую експериментувати": піаніст-віртуоз Євген Хмара показав відео з репетиції нового шоу

"Україна буде гідно представлена": Хмара спрогнозував, хто виступить на Євробаченні-2017

Піаніст-віртуоз Євген Хмара: В дитинстві я спалив загальний коридор на три квартири