5.ua

Вінничанин самотужки створює парк мініатюр [відео]

  Водонапірна вежа, арка, стела і навіть літак – загалом, сім експонатів визначних місць Вінниці відтворив Олександр Фурер. На виготовлення мініатюрної Вінниці у себе на подвір’ї – витратив півроку.

  Олександр Фурер, майстер: «В мене все життя було бажання щось зробити гарне. Я, коли виходжу – ну що може відчувати людина,коли ти бачиш воплощеніє в жизнь своєї ідеї».

  Усі експонати створював у спеціальній майстерні на Київщині. Ескізи шукав в інтернеті. Матеріал використовував найпростіший: метал, цеглу та шкіру.

  Олександр Фурер, майстер: «Все это сделано из отходов, тут ничего такого нету дорогого».

  До такого хобі рідні Олександра ставляться із захопленням. Його дружина каже – міні-парк став улюбленим місцем для відпочинку усієї сім’ї.

  Ізабелла Толчинська, дружина майстра: «Главное, что муж чем-то увлечен, и это приятно. Любой женщине было бы, наверное, приятно».

  Майстер збирається створити подібний парк у центрі Вінниці. Каже, хоче навідати місцевих чиновників, щоб отримати дозвіл на втілення задуму. Вінничанам така ідея до вподоби.

  Вінничани: «Якби був такий парк – ми б пішли з дитиною погуляти».

  Вінничани: «Я, мрію щоб зробили таке містечко у Вінниці, щоб там люди ходили, щоб я ходив з мамою, татом».

  Вінничани: «Хороша б була ідея, туристів більше б було у Вінниці».

  У першочергових планах Олександра – зробити підсвічення на вежі та встановити там справжній годинник, біля арки насаджати більше рослин, аби мали схожість із парком. Крім того, додати нові мініатюри. Усе це має виготовити за зиму, щоби навесні уже поповнити експозицію.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Пожежа у севастопольському гуртожитку – є загиблі
  Наступний матеріал
  ЗМІ: Мельника можуть депортувати зі США