Вінничанка зібрала колекцію іграшкових відьмочок [відео]

  Колекція відьом. Майже три сотні іграшкових відьом зібрала у своїй квартирі мешканка Вінниці. Втім, зупинятися на цьому колекціонерка не збирається і планує й надалі поселяти в себе вдома казкових бабусь.

  Ось із цієї баби Яги розпочалося незвичне колекціонування вінничанки Ліни Коваленко. Жінка каже, першу відьмочку їй подарували друзі. Іграшка одразу припала їй до вподоби. До того ж, бабця кумедно гойдалася на стільці та моргала очима.

  Симпатична фігурка підштовхнула Ліну Коваленко до колекціонування. Відтепер - куди б не їхала, жінка розшукує й привозить сувенірних відьмочок. Є екземпляри з Німеччини, Польщі, Болгарії - вінничанка зізнається, у квартирі залишила тільки найулюбленіших бабусь. Решту - відвезла на дачу. Колекціонерка говорить, у забобони не вірить, і з цими іграшками почуваєтся спокійнішою.

  Ліна Коваленко, колекціонер відьом: "Ничем таким я не занимаюсь, это просто чисто такое коллекционирование, а то, что оберегают – наверное, оберегают все-таки. Если в это веришь – то оберегают".

  У колекції Ліни Коваленко - відьми з паперу, пластику та тканини. Ось ця, глиняна - привезена з Полтави, ця, у ситі - з Буковини. Вінничанка говорить - спочатку друзі та рідні просто привозили нові екземпляри для зібрання, потому - дехто почав і собі колекціонувати відьмочок. 

  Наталя Федоренко, подруга колекціонерки: "Благодаря ее хобби, я уже тоже увлеклась этими же игрушками".

  Тепер для подруг найкращий подарунок - нова лялька. Особливо, коли подарована бабця має свою особливість. Ось ця, просто над дверима, вірять подруги - боронить дім від усього лихого.

  Подруга колекціонерки: "Охраняет дом, детей, здоровье, благополучне в семье, очень классно".

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Перу публіці презентували 2-х народжених у неволі пінгвінів Гумбольдта
  Наступний матеріал
  В Японії призупинили польоти нових "Боїнгів-787 Дрімлайнер"
  Теги:
  Loading...