Відбувся перший всеукраїнський конкурс юних гітаристів

  Перший всеукраїнський конкурс юних гітаристів назвав своїх переможців. Їм дісталися як кубки у вигляді іграшкових гітар, так і справжні інструменти.

  До змагань відібрали більше двадцяти юних талантів з усієї України. Наймолодшому гітаристу вісім років, найстаршому - двадцять. Учасники використовували  акустичні та електрогітари. Журі надавало перевагу тим конкурсантам, які не лише майстерно перебирають струнами, а й самі пишуть музику і мають власний сценічний образ.

  Микола Мацко, переможець конкурсу юних гітаристів: "Умію під ногою, за спиною, зубами. "Толп поклонніц" немає, тому це у мене тільки другий конкурс".

  Євген Покровський, наймолодший учасник та призер конкурсу юних гітаристів: "Мое сценическое имя - Юджин Рей. Я начал играть с семи лет и пяти месяцев на гитаре. Когда не очень хорошо - поиграл на гитаре и хорошо стает".

  Серго Чантурія, гітарист, організатор конкурсу: "Гитара - это передатчик твоей души посредством звука. Мы сделаем все, для того чтобы детки запомнили и у них было желание стать звездой".

  Попередній матеріал
  Країни ЄС виділять Греції ще 93,5 млрд. євро кредиту
  Наступний матеріал
  Учасники саміту ЄС в брюсселі ухвалили бюджетний пакт
  Теги: