Відбувся Антонич-фест (репортаж)

  Вирізьбити, намалювати чи виліпити із пластиліну. Враження від віршів Богдана-Ігора Антонича можна виявити як завгодно. До сторіччя від Дня народження поета у столиці пройшов Антонич-фест. За задумом організаторів, усе, що відбувалося на фестивалі - було пов`язаним із творчістю майстра.

  Режисер Олексій Альошкін творчість Антонича втілює у лялькових виставах. Каже - найбільше для цього підходить твір поета про Олексу Довбуша.

  Поряд із ляльками твори Антонича оживають у дереві. Андрій Садовий працює одразу над двома скульптурами - Журавля та Симаргла.

  Анімувати вірші  поета - на фестивалі завдання для найменших. Героїв роблять із пластиліну, цукерок та какао. Керівник анімаційної студії розповідає - всі відзняті кадри зведуть у єдиний мультфільм.

  Олена Угрин, 5 канал: "Вірші Антонича можна не лише різьбити чи анімувати, а й каліграфічно написати".

  Художник Андрій Сакун намагається за допомогою пензлика відтворити твір поета під назвою "Коропи". 

  Організатори фестивалю кажуть - постать Богдана  Ігора Антонича нині обділена увагою. Хоч саме він міг би стати символом для всіх українців.

  Організатор додає - нині в Україні немає жодного пам`ятника Антоничу. Та мріє, щоб такий з`явився бодай у столиці. А поки проситиме місцеву владу дозволити залишити у парку скульптури, навіяні віршами поета.

  Олена Угрин, Максим Петраков, 5 канал

  Попередній матеріал
  Поховали бійців "Титану", які загинули від куль кілерів в магазині 4Room
  Наступний матеріал
  Начальник Генштабу С. Кириченко йде у відставку
  Теги: