VI весняний книжковий ярмарок відкрився в Києві [репортаж, відео]

  Організатори об`єднали більше сотні великих та дрібніших видавництв. Серед тенденцій цьогорічного "Книжкового світу": розпродажі, бюджетні видання та пропозиції друку книжок на замовлення.

  Книжка не продається - такий напис спантеличив  відвідувачів книжкового ярмарку. Виявилося,- видавництво ще до друку проводить запис охочих отримати подарункового "Кобзаря".

  Не тільки друком на замовлення відзначився цьогорічний ярмарок. Інші принципи ринкових відносин також проникли у книжковий світ. Видавництва 15 хвилин на годину проводять розпродажі, друкують бюджетні книжки маленьких розмірів із низькоякісного паперу. Аби привабити читача, письменник Юрій Винничук провів презентацію своєї нової збірки оповідань "Груші в тісті" на кухні.

  Серед новинок Книжкового світу дитячі пізнавальні збірки від видавців братів  Капранових. Вивчати біографію відомих українців дітям пропонують, проводячи розслідування. Вже готова серія запитань про Степана Бандеру, княгиню Ольгу, Лесю Українку та  Івана Мазепу.

  Побачили українці і переклад американського бестселера "Хижа". Представити свою першу книжку, яка вийшла 15-ти мільйонним тиражем, приїхав сам автор.

  У перший день книжковий  ярмарок відвідали більше ніж тисяча людей. Відкрити Книжковий світ читачі можуть до 10 квітня.

  Дар`я Безродна, Іван Головач, 5 канал


  Попередній матеріал
  Благовіщення сьогодні відзначають православні та греко-католики
  Наступний матеріал
  Загрозу цунамі в Японії - скасували
  Теги: