Великий триб`ют-концерт "Братів Гадюкіних" [репортаж, відео]

  Нове житття пісням 90-х дали українські зірки. 17 гуртів переспівали хіти вітчизняного рок- гурту "Брати Гадюкіни". Нагодою для цього став концерт "Я вернувсь домів" пам`яті лідера гурту Сергія Кузьмінського. "Музикант помер 3 серпня 2009 року. 2 роки потому його колеги вирішили згадати Сергія саме концертом.

  Даря Безродна, 5 канал: "Зібратися зібралися, але треба ще й зігратися. Для цього 17 українським гуртам знадобився рік. Власне у день концерту репетиції почалися з 9 ранку".

  Відразу з дороги, - на саунд-чек. Львівяни з Пікардійської терції репетирують гадюкінську пісню "Жовті стрічки".  

  "Океан Ельзи", "Бумбокс",  "Дахабраха", "Мандри", Олег Скрипка, Тарас Чубай, "Танок на майдані Конго", та ще з десяток гуртів - тішили музикою Гадюкіних глядачів. Всі учасники концерту відмовилися від гонорарів. Єдина умова артистів - пісні вони обирають самі. Приміром Харківські хлопці з "Танку на майдані Конго" заспівали про файне місто Тернопіль.

  Фагот, гурт "ТНМК": "Навіть трошки посперечалися в гурті. Фоз хотів "Шейк" співати. Я наполіг на Тернополі і не шкодую, мені здається вона до ТНМК дуже личить ця пісня".  

  Тарас Чубай, хоч і на милицях, але від участі у концерті відмовитися незміг. 

  Тарас Чубай, музикант: "Дівчину з Коломиї співаємо. Дуже мені подобається ця пісня. Я коли версію робив, не дуже руйнував оригінал, навіщо якщо є щось добре вигадувати велосипед".  

  Головна особливість концерту, що поруч з переспівниками Гадюкіних грали і музиканти оригінального складу.  

  Ігор Мельничук, гурт "Брати гадюкіни":  "Для нас цей концерт є важливим тим, що ми говоримо, що була така людина, Як Сергій Кузьмінський. Яка є непересічною. Не так багато таких людей, які рухали країну вперед і завдяки якій країна ставала відомою, які змінювали свідомість людей".

  Послухати пісні братів Гадюкіних прийшли близько 7 тисяч людей. І хоч у столичному Палаці спорту ще залишалися вільні місця, справжні поціновувачі творчості українських легенд таки прийшли на концерт. Гурти грали, а слухачі танцювали, підспівуючи.

  Не оминули увагою концер і віп-гості.

  Юлія Тимошенко, голова  ВО "Батьківщина": "Це символ свободи 90-х . Це пульс молодої незалежної нації. Це дуже круто і стильно".

  Ірина Ванникова, прес-секретар Віктора Ющенка: "Я не просто їхня фанатка, я приятелька. В мене є багато пісень ходили-дили дили, дівчина з коломиї, клофілін". 

  На згадку, кожний глядач отримав збірку "Я вернувсь домів" з піснямі Гадюкіних у виконанні найкращих українських зірок.

  Даря Безродна, Андрій Каньшин, 5 канал

  Попередній матеріал
  У німецьких лікарнях не вистачає донорської крові
  Наступний матеріал
  Президент Ємену закликав армію атакувати опозиційні племена
  Теги:
  Loading...