Вакарчук вирушає Україною з проектом "Вночі"

  Цього вечора фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук презентував у Києві свій перший сольний проект із назвою "Вночі". Нова платівка - це 11 пісень різних за стилем. Її, а також ще кілька старих хітів Святослав Вакарчук має заспівати ще в 15 містах України.

  До концерту більше години, а прихільників вже ціла юрба. Кажуть, квитки купували ще за місяць, грошей не шкодували. За найдешевші виклали 180 гривень. За найдорожчі - майже тисячу.

  Олег Філонов, відвідувач: "Я слышал всего 2 песни нового альбома, мне очень понравилось, Вакарчука слушаю давно, поэтому пришел послушать, что нового он смог нам предоставить".

  Христина Монастирська, відвідувачка концерту: "Вони відрізняються, дуже мені подобається, що є якийсь вплив джазу. Це цікаво, це щось новеньке для нашого сучасного шоу-бізнесу".

  Тетяна Карпалова, відвідувачка: "Езжу на все концерты, я из Беларуси, из Гомеля".

  Найвідданіші фанати творчості Вакарчука хизуються: нові пісні вже знають на пам`ять. Але і старі не забувають.

  За кілька хвилин до початку дійства - зал заповнений вщент. На сцені - нічна кав`ярня. Цей образ доповнюють і вуличні ліхтарі. Сам Вакарчук переконаний: такий інтер`єр найбільше відповідає інтимності та відвертості його нового альбому. Каже: на платівці не буде відголосків року. Це великий експеримент, у якому є все: від реггі до джазу.

  Святослав Вакарчук, співак: "Вони можливо біографічні, можливо філософські, але вони не сумні. Сум - це щось інше. Це коли ти щось втратив, чого не можеш повернути. Тут нема цього. Тут є надія і є майбутнє. А найголовніше - споглядання теперишнього. Така дзен-будистська позиція".

  Акомпонують співаку найвідоміші українські музики. Серед них перша скрипка струнного квартету "Колегіум" та навіть Національний симфонічний оркестр. Для деяких пісень навіть орендували стародавні інструменти. Сольний проект Святослава Вакарчука почують у 15ти містах України. У Києві, Львові та Одеси співак виступатиме одразу із двома концертами.

  Марія Коренюк, Борис Матвєєв та Влад Калінін, 5 канал

  Попередній матеріал
  Ющенко не пропонував Тарасюку очолити МЗС
  Наступний матеріал
  Тарасюк прокоментував начебто шпигунський скандал з Румунією
  Теги:
  Loading...