5.ua

Вакарчук ініціює проведення “концертів миру” в Криму

  Лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук ініціює проведення “концертів миру” в Криму.

  Про це він сказав сьогодні в Харкові після зустрічі зі студентами університету імені В.Каразіна, повідомляє УНІАН.

  Він наголосив, що в ситуації, яка склалася, музиканти та люди мистецтва повинні докласти якомога більше зусиль, щоб допомогти об`єднати людей та запобігти використанню воєнної сили.

  “Що стосується спільних акцій і концертів, то є різні ідеї, в тому числі, ми вже говорили з російськими музикантами, є ідея зробити якісь концерти миру в Криму. І ми до цього готові”, - сказав Вакарчук.

  Він зауважив, що ідея проведення концерту миру в Криму обговорювалася з лідером гурту “Любе” Миколою Расторгуєвим.

  “Я розмовляв з багатьма, але конкретно ми цю ідею обговорювали не з рок-музикантом, а з музикантом, який представляє абсолютно інший напрям музики. Ми говорили про це довго по телефону з Миколою Расторгуєвим, який дуже чітко визначив, що політика і музика повинні бути розділені в плані оцінок”, - наголосив Вакарчук.

  Він також закликав інших відомих людей брати участь у зустрічах із людьми та спонукати громадян країни до діалогу.

  “Зараз людям потрібно почути тих, кому вони довіряють. Може це не скромно, але я відчув, що мені довіряють багато людей одночасно і на Сході, і на Заході. Такі люди зараз просто не можуть стояти осторонь. Розуміти, що твоє слово хочуть почути і не дати його, не бути почутим, я вважаю, що це було б безвідповідально”, - підкреслив лідер гурту “Океан Ельзи”.

  Він висловив жаль з того приводу, що вже сьогодні не може зустрітися з людьми в Криму. Вакарчук сказав, що завтра проведе зустріч із студентами в Донецьку і, можливо, після цього спробує дістатися Криму та провести зустріч там.

  Попередній матеріал
  Російські військові готові штурмувати українські кораблі
  Наступний матеріал
  У Криму зникла з ефіру ТРК «Чорноморська»
  Теги:
  Loading...