В Україну завітав комісар Катані - Мікеле Плачідо [репортаж, відео]

  Комісар Катані гостює в Україні. Італійський актор Мікеле Плачідо, герой популярного серіалу про мафію -"Спрут", приїхав до Києва як режисер. Улюбленець мільйонів представив автобіографічний фільм "Велика мрія" - про свою молодість. І відкрив Тиждень італійського кіно. У програмі фестивалю - чотири стрічки останніх років. Окрім Києва, їх зможуть побачити в інших великих містах України.

  Комісара Катані пам`ятає кожна бабця на базарі.

  Хризантеми, молоко, яблука - пройшовся б комісар торговими рядами - обдарували б його. Але самим продавчиням нема коли йти до кінотеатру.

  Жіноцтво більш заможнє і начепурене попиває італійське вино і визирає зірку серіалу. Він іде. Усміхнений, при краватці і з відпущеними вусами. Шанувальниці таланту перешіптуються. Кажуть- змінився.

  Коли непідкупний комісар італійської міліції з`являвся на екранах телевізорів, вулиці радянських міст порожніли. Це був кінець вісімдесятих. Катані боровся з мафією, а вірні глядачки обклеювали свої домівки його портретами. І обсипали листами.  

  Мікеле Плачідо знявся в двадцяти чотирьох серіях серіалу і занудився. Попросив, щоб його героя вбили. Коли стріляли в комісара Катані, ридали всі.

  Далі "Спрут" продовжувався уже без нього. Його любив народ і недолюблював Берлусконі. 

  У Києві Мікеле Плачідо як режисер. Привіз показати свій сьомий за ліком фільм. Автобіографічний. Про себе молодого - міліціонера, який одного разу захотів стати актором. І про студентські протести в Італії вкінці шістдсятих, учасником яких він був. Посол Італії в Україні готує глядачів до перегляду фільму.

  А сам актор перед публікою розпланував свою неділю. Сьогодні у його планах - музей Булгакова і святі місця.

  Звістка про приїзд улюбленого комісара облетіла Лук`янівський ринок. Там замислилися, чи є в Україні свій Катані.

  Ольга Петрів та Олексій Іванченков, 5 канал

      

  Попередній матеріал
  67 річницю визволення Києва від фашистських загарбників відзначають в Україні
  Наступний матеріал
  Пожежа у ТЦ Китаю - 17 загиблих
  Теги:
  Loading...