В Україні стартував Манхетенський фестиваль короткометражок [відео]

  На Манхеттенському фестивалі короткого метра, який тепер триває, глядачі разом із квитком отримують і бюлетень для голосування. Саме вони, а не знані критики обиратимуть найкращий фільм 2010 року. Упродовж тижня це можуть зробити і українці.

  Передвиборна кампанія Манхетенського кінофестивалю триває під поп-корн всього 2 години. За цей час на великому екрані виборці оцінюють звернення режисерів та фільми-кандидати на гран-прі. У коридорі лунають і перші прогнози. 

  Оксана Чепелик, режисер: "Я для себе шукаю завжди якесь інноваційне кіно. те, якого я не бачила ще. і не обов`язково те, яке має зачіпати якісь душевні струни глядача або його розважати якимось чином".

  Ні сміху, ні сліз не бракує у представленій добірці великого кіно з малим хронометражем. Змагаються десять картин із десяти країн. Найкращу обиратимуть глядачі з п`яти континентів. 

  Денис Іванов, продюсер: "Селективная комиссия в Нью Йорке, она очень тщательно отбирает те фильмы, которые являются самыми интересными, которые не надо обьяснять, которые не являются в строгом смысле артхаусными".

  Чотири короткометражки вже мають послужний список із міжнародних нагород. Одну з них найбільше вподобали і кияни. Більшість опитаних "5 каналом" голосують за італійську 15-тихвилинку "Війна". Режисер Паоло Сасанеллі із іскрометним гумором передав міжусобні війни 1946 року сусідів - італійського фашиста та соціаліста.

  Глядач: "Война очень понравилась. потому что очень интересние отношения отца и ребенка. очень трогательно, просто до слез".

  Глядач: "Война, потому что я думаю, что более всего такой жизненный".

  Цьогоріч кіномани Києва, Одеси, Харкова, Донецька, Львова, Дніпропетровська та Запоріжжя уже вчетверте висловлюють симпатії у світовому референдумі.

  Денис Іванов, продюсер: "Украина абсолютно точно распределяла первые три места, но в прошлом году произошло такое событие, когда мы посчитали свидетельством уникальности, когда первое место занял фильм, который не победил в общем голосовании".

  Проголосувати можна до кінця тижня. Результати волевиявлення із усього світу передадуть у Нью-Йорк. І вже у понеділок кіномани знатимуть, хто отримає гран-прі. 

  Леся Головата, Андрій Верстюк, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Помер актор Тоні Кьортіс
  Наступний матеріал
  Могильов озвучив 3 версії бійки на фестивалі "Гайдамака.UA"
  Теги: