В Україні стартував конкурс найкращих читачів

  В Україні оголосили конкурс на найкращого читача. Його проведуть серед школярів шостих-сьомих класів у бібіліотеках міст і сіл.
  Переможцями стануть по дві дитини з кожної області, Києва та Севастополя. Нагорода - подорож до Львова на Фестиваль дитячого читання наприкінці квітня, і зустріч з відомими письменниками. Конкурс відбувається уже сьомий рік поспіль і має на меті заохотити школярів до читання. Торік у ньому взяли участь більше ста сорока тисяч шестикласників та семикласників, найбільш активні - зі Східної України. Найпопулярнішими серед книголюбів були книжки про Тома Сойєра та Гарі Поттера.

  Ірена Карпа, письменниця, співачка: "Конкурс, як цей, він в принципі шукає справжніх зірок. Це, по-моєму, найважча задача - десь поїхати дійсно в глухе село, і через такий орган, як бібліотека, знайти справді блискучу дитину. А діти дійсно набираються блискучі".

  Олександра Коваль, президент "Форуму видавців у Львові": "Вони мають прочитати якусь кількість книжок і, залежно від того, хто скільки прочитає, запише їх в свій читацький щоденник і потім на засіданні журі зуміє про них гарно розказати - той і перемагає".

  Попередній матеріал
  Ірландія висилає російського дипломата за шпигунство
  Наступний матеріал
  Українські біатлоністи здобули 2 золоті нагороди на Зимовій Універсіаді
  Теги: