5.ua

В Одесі завершився перший український фестиваль фестивалів "Хочу в Одесу!"

  Протягом трьох днів для одеситів і гостей міста в усіх куточках Одеси були організовані святкові заходи у рамках культурного заходу, який об'єднав у своїй програмі одразу кілька фестивалів.

  Про це повідомляється на офіційному сайті міста Одеса.

  Повідомляється, що цей фестивальний проект об'єднав понад 50 інших фестивалів: спортивні (дайвінг, серфінг, велопробіг), гастрономічні (фестиваль шашлику і рибальської кухні, шоколаду, дитячого кулінарного мистецтва, вина і хліба, пирогів), танцювальні та музичні (фестиваль звука, свінг-денс, сальса-фест, духової музики), а також літературний та історичний фестивалі.

  За словами новообраного Одеського міського голови Геннадія Труханова, фестиваль фестивалів - це яскравий доказ того, що Одеса - не тільки веселе, але й мирне, спокійне місто, де можна відпочивати й радіти життю.

  "Зі свого боку міською владою вжиті всі заходи, щоб відпочинок у нашому місті був веселим і насиченим, а в Одесі було комфортно і безпечно", - зазначив Труханов, підкресливши, що такі заходи істотно підвищують туристичний престиж міста.

  Одним iз найяскравіших моментів фестивалю стало відкриття світломузичних фонтанів в оновленій Аркадії, на яке прийшли тисячі одеситів і гостей міста. Почесною гостею вечора стала відома італійська співачка Ін-Грід, яка виступила перед відкриттям фонтанів.

  "Такі фестивалі ми повинні зробити традицією", - поділився планами міський голова Одеси.

  Нагадаємо, ще один новий фестиваль з назвою "Азовський прорив"  планується провести наприкінці цього липня в Кирилівці (Запорізька область)

  Крім того, в цьому році з території Криму, окупованого Росією, вирішено  перенести знаменитий клубний фестиваль КаZантип.

  Попередній матеріал
  Американський проповідник виграв у лотерею $260 мільйонів
  Наступний матеріал
  ВР ухвалила законопроект про особливий період у паливно-енергетичному комплексі
  Теги:
  Loading...