В Одесі відбулася традиційна гуморина [відео]

  Карнавальна хода, парад мильних бУльбашок і фестиваль борщу - так відзначають в Одесі традиційну Гуморину. Гості з України, Молдови, Росії та Японії приїхали подитивитися, як жартують у день сміху одесити. Самі ж містяни запевняють що намагаються відвоювати у болгарського містечка ГАброво статус столиці світового гумору.

  Традиційно одеську гуморину розпочинають відкриттям нового пам`ятника у саду місцевого Літературного музею. Цьогорічна скульптура - вже 15-та. Тепер поряд із Мишком-одеситом, героєм анекдотів Рабиновичем та Дюком Рішельє у джинсах - постав  Висоцький із музами. Саме таким побачив поета та музиканта автор скульптури.

  Із саду літературного музею одесити та численні гості Південної Пальміри перебралися на Європейську площу. Саме звідти стартувала костюмована процесія. Ходу відкрили байкери з прапорами 16 країн учасниць ЄВРО-2012. За ними пройшли гумористичні збірні країн футбольного турніру.

  Найбільше глядачів вразив танок рибалок із острова Хокайдо - так званий Сарано Бусі. Знавці запевняють - він схожий на знамените матроське ЯБЛУЧКО. На думку гостей свято вдалося, не завадила навіть погана погода.

  Цьгоріч ораганізатори гуморини продовжили смачну традицію у день сміху. Дві команди  зварили по 400 літрів борщу. Глядачі мали вирішити, чия страва смачніша. Завершиться гуморина також традиційним гала концертом на Потьомкінських сходах та феєрверком.

  Олена Мілова, Секргій Іщенко, Одеса, 5 канал   
   

  Попередній матеріал
  Сербія: 6 підлітків загинули внаслідок пожежі у нічному клубі
  Наступний матеріал
  "Ощадбанк" розпочав перевірку та актуалізацію даних колишніх вкладників СРСР
  Теги: