В Києві створюють найбільшу в Україні картину [репортаж, відео]

  Найбільшу в Україні картину малюють у Києві. 15 метрів заввишки і 20 завширшки - такі розміри зображення, яке художник назвав "Із безлічі один". Проект картини палестинець із українським громадянством розробляв чотири роки. В її основі - ідея єдності усіх релігій і національностей.

  Сім місяців напруженої роботи, триста квадратних метрів цупкого полотна і кілька сотень кілограмів фарби. Усе це - для однієї картини.

  У майстерні художника - 5 градусів вище нуля, утім митець на холод не зважає. Каже, зігріває робота. Щоби продемонструвати лише сорокову частину картини, самому художникові впоратися не під силу. На допомогу кличе помічників. Фрагмент із Мойсеєм - найновіший.

  Джамаль Бадван, художник: "Он привозит заповеди. И даже в христианстве одни и то же заповеди, в исламе одни и те же заповеди,  и все религии - они говорят о любви".

  Образ єдності релігій - у центрі майбутньої картини. Три храми - церква, мечеть і синагога - обіймають одне одного. А над ними - голуб миру. Це - послання молодому поколінню, каже митець.

  Джамаль Бадван, художник: "Просто я хочу сказать, все они одинаковы. Посмотрите, здесь китаянка, блондинка, русская, допустим славянка, африканка, индейцы, арабы - понимаете, все вместе играют".

  Над картиною художник працює по 15 годин на добу. Для яскравості деталей олійну фарбу наносить по три, а подекуди й чотири шари. І тільки після цього готові фрагменти оглядає на даху будинку. Своє творіння Джамаль називає Ноєвим ковчегом, який має врятувати людство від ворожнечі.

  Джамаль Бадван, художник: "Нация только одна есть - это человек, а религия тоже одна есть только - это лобовь".

  Презентувати роботу художник планує вже за два місяці. Утім де - ще не знає. Приміщення повинно вмістити полотно заввишки з п`ятиповерхівку. В Україні таких небагато: кіностудія Довженка та завод Антонова. Але на прохання художника досі ніхто не відгукнувся. Після презентації в Україні картину повезуть по всьому світу.

  Інна Неродик, Олексій Іванченков, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Колумбії спіймали голуба-наркокур`єра
  Наступний матеріал
  Кількість жертв повеней у Бразилії зросла до 711 осіб
  Теги: