В Києві готуються до прем`єри історичного документального фільму "Українська революція"

  Народний депутат у ролі Симона Петлюри. В Києві готуються до прем`єри історичного документального фільму "Українська революція", роль головного отамана військ УНР виконує там Олесь Доній.
  роль головного отамана військ УНР виконує там Олесь Доній. У двосерійному фільмі йдеться про визвольну боротьбу українців на початку минулого століття. Це екранізація спогадів генерал-хорунжого армії УНР Всеволода Петріва. Закадровий текст читає Богдан Бенюк. Усе знімали виключно на ентузіазмі - творча група працювали не за гонорари. Показ першої серії заплановано на суботу, у столичному Будинку кіно. Надалі зі стрічкою подорожуватимуть містами України.   

  Іван Канівець, режисер фільму, автор сценарію: "Ми не прагнемо заробити на цьому кошти, тому що в принципі, ми робимо це для того, щоб люди знали свою історію, знали своїх героїв. Тому всі публічні перегляди, які ми будемо влаштовувати як знімальна група, будуть безкоштовними. Мені дуже прикро, що після 21-го року незалежності, зараз трапляються люди, які не знають, що в 1917-му році було утворено незалежну українську державу, яка боролася за своє існування до 21-го року".
  Попередній матеріал
  14 золоту медаль для української збірної виборов паралімпієць Холівець
  Наступний матеріал
  Понад 40 поліцейських зазнали поранень під час сутичок у Північній Ірландії
  Теги: