В Івано-Франківську влаштували мистецьку виставку "Кролі на волі" [репортаж, відео]

  У кожного митця - свій кролик у голові. Прийнамні у цьому впевнені на Івано-Франківщині. В останні дні зими вони влаштували виставку під назвою "Кролі на волі". Митці втілили у життя свої найдивакуватіші фантазії на кролячу тему.

  Побачити Гоголя чи Сковороду з велетенськими вухами можна хіба в підручнику школяра-бешкетника. А ще - на мистецькій виставці. Художник Роман Бончук не боїться гніву критиків - каже, Сковорода перший оцінив би жарт.

  Роман Бончук, художник: "Сковорода – серъезный символ, здесь и ирония. А Сковорода нашел свое место, это трансформация серьезных образов в веселые моменты".

  А ось ці дротяні "пухнастики" - винахід менеджера-машинобудівника Олени Архиєрейської. Каже, коли три роки тому взяла в руки зварювальний апарат - чоловік втратив дар мови. Нині в її доробку - понад 20 кролів із будівельної сітки. У кожного - свій характер.

  Олена Архієрейська, учасник проекту: "Саме цей кролик - улюблений, він ніжний, хочеться його обнімати, кажуть - з дроту, холодний метал, а для мене ніжний. На нього пішло 3 тижні і 50 метрів дроту, тому такий красунчик".

  Дорослим - дріт, дітям - м’яке й пухнасте. Кожен відвідувач виставки знайшов "свого" кролика, байдуже з чого - лахміття, пластиліну чи деревини, намальований чи у форматі 3-D. 

  Данило Слюсар, відвідувач виставки: "Оцей кролик мені сподобався, він веселий і загадковий".

  Роман Вірастюк, відвідувач виставки: "Я дома маю теж таке чудо, яке постійно щось ліпить, малює. Все, що роблять люди, має право на життя, ці вироби несуть позитив".

  Експонати виставки - не продаються. Адже влаштовували захід не заради зиску, а задля гарного настрою - кажуть організатори.

  Анастасія Краснова, Антон Гетьманський, Івано-Франківськ, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Великій Британії нагородили лауреатів музичної премії "Brit Awards"
  Наступний матеріал
  Британський прем`єр завів кота для боротьби з пацюками
  Теги: