В Івано-Франківську показали вогняне шоу [репортаж, відео]

  Вогняне шоу театру "Коли приходить ніч" - відбулося просто неба в Івано-Франківську. На театральне дійство - попри мороз - прийшли сотні містян.

  Споконвічна магія вогню привабила і згуртувала  довкола себе сотні городян. Ось юна панянка з палаючою парасолькою в руках поспішає до кав`ярні, щоби зігрітися від холоду. Потім вона зустріла юнака, який вміє приборкувати вогонь. Усе як у кіно, проте небезпека - реальна.

  Нині фаєрка Христина про свою посвяту в професію - згадує не без усмішки. Керувати вогнем дівчина навчалася два роки. Каже, складнощів не бракувало. Але задоволення, яке отримує від спілкування з вогнем - усе компенсує.

  Щодалі шоу стає дедалі динамічнішим. Актори мусять бути максимально зосереджені та точні у рухах - щоби не поранити себе або товаришів. Такої ювелірної точності вдається досягти лише  наполегливими щоденними тренуваннями, які супроводжує постійна небезпека. Опіки - для фаєрників звична річ.

  На вогняне шоу актори витрачають від 2 до 15 літрів гасу. Для підсилення ефекту - застосовують ще й  піротехніку. На таке видовище можна дивитися нескінченно довго - кажуть учасники.

  Оксана Дудій, Олександр Литвиненко, Івано-Франківськ 5 канал

  Попередній матеріал
  Вибух в інтернет-кафе у Китаї - 6 загиблих
  Наступний матеріал
  Новий поворот у справі про убивство Беназір Бхутто
  Теги: